מי אנחנו

קבוצת RM GROUP הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל”ן בארץ ובחו”ל. החברה שנוסדה לפני כ-8 שנים והתמקדה ברכישה, ניהול והשבחת נכסים בארץ, צמחה והפכה לחברה המנהלת כיום השקעות עבור מאות משקיעים.

הצלחת החברה והרקורד המרשים שלה בניהול נכסים מניבים בארץ ובחו”ל, נובעת בזכות הניהול של מתן פרטמן ורן הראל המייסדים ובעלי החברה. הם מציגים ראיית עולם וגישה שונה בכל הקשור למערכת היחסים עם המשקיעים. הם מאמינים ש – RM GROUP היא חברה של אנשים. ישנה היכרות אישית עם כל אחד מהמשקיעים, זאת במטרה להתאים לכל אחד את ההשקעה הנכונה לו עם ליווי אישי הנעשה החל משלב הפגישה הראשונית והיכרות הלקוח, הבנת הצרכים והיכולות שלו, דרך רכישת הנכס ועד למכירתו וחלוקת הרווחים. החברה רואה בשלב בחירת המשקיעים חלק אינטגרלי מהווייתה והצלחתה בתחום.

כיום RM GROUP מתמחה בניהול נכסים מניבים ואיתור הזדמנויות נדל”ן בארה”ב באזורים מבוקשים מאוד בהם: יוסטון שיקגו, ברוקלין, ג’קסונוויל וקליבלנד. היא נהנית משיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים מהטובים ביותר בארה”ב, הכוללים את מיטב הברוקרים, חברות הניהול ויזמים ותיקים בעלי רקורד מרשים בתחום הנדל”ן. כמו כן, פועלת החברה להרחבת תחומי פעילותה למקומות נוספים בעולם, בהם היא רואה פוטנציאל להזדמנויות עסקיות נדירות ומיוחדות.

החזון שלנו

RM GROUP מחויבת מאז הקמתה להתאים באופן אישי עבור משקיעים, את ההשקעות הטובות ביותר עבורם, תוך שאנו מבצעים, מנהלים, מגנים וממקסמים את רווחיהם. אנחנו רואים באמינות ובשקיפות ערכים עליונים אותם אנו מיישמים בבחירה נכונה של ההשקעות והמשקיעים, על סמך פגישות והיכרות אישית עימם. אנו מאמינים כי כך ניתן לנהל השקעות בצורה מקצועית, הוגנת ומוצלחת, תוך מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. היכרות אישית זו עם המשקיעים, הפכה לסימן ההיכר שלנו לאורך השנים ומהווה את אחת החזקות שלנו, המעניקה שקט ובטחון מוחלט לכל הצדדים.

אנחנו נמשיך לפעול גם בעתיד לאיתור הזדמנויות עסקיות להשקעות נדל”ן מניבות, שיובילו את לקוחותינו להגשים את חלומם להכנסה פסיבית, המאפשרת להם להתפנות לדברים החשובים בחיים.

המייסדים

מתן פרטמן בעלים ומנכ”ל משותף של קבוצת RM

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, בעל ניסיון של 7 שנים בתחום, ספורטאי סיבולת – איירונמן, שירת כלוחם וכמפקד בשייטת 13, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן .

רן הראל בעלים ומנכ”ל משותף של קבוצת RM

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, ניתוח עסקאות ופרויקטים יזמיים ומניבים. סרן במילואים ביחידת מודיעין, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן .

הצוות שלנו

עו”ד רונן שמר – מנהל רכישות

עו”ד עומר מאור – מנהל פרויקטים ארה”ב

מורן אלייקים - אנליסט בכיר

מורן אלייקים – אנליסט בכיר

דודי דומניץ – מנהל מחלקת קשרי משקיעים

רו”ח רועי רוזנפלד – מנהל כספים

רונן טלמור – מנהל פעילות יוון

צביקה קליינמן – מנהל קשרי משקיעים

לימור זילבר – מנהלת קשרי משקיעים

שרה בוג’לטה – אנליסטית בכירה

יעל פרנקל – מנהלת קשרי משקיעים

תומר נחיסיי – מנהל קשרי משקיעים

זכריה הלל - קשרי לקוחות

זכריה הלל – קשרי לקוחות

דורון ברנס – קשרי לקוחות

גל רובין – קשרי לקוחות

ברוך צלח - קשרי לקוחות

ברוך צלח – קשרי לקוחות

נועם פינגלה – קשרי לקוחות

שגיא גואטה - קשרי לקוחות

אורלי ביטרמן – קשרי לקוחות

שגיא גואטה - קשרי לקוחות

שגיא גואטה – קשרי לקוחות

מור נאווי - מחלקת אופרציה

אופיר אבישר – קשרי לקוחות

מור נאווי - מחלקת אופרציה

מור נאווי – מחלקת אופרציה

יובל סטולר – מחלקת אופרציה

לין גבעתי - מנהלת אדמיניסטרטיבית

לין גבעתי – מנהלת אדמיניסטרטיבית

שותפים לדרך