מלווים את לקוחותינו כל הדרך מחזון ועד לעצמאות כלכלית

מי אנחנו

חברת RM GROUP הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל"ן בחו"ל. החברה שנוסדה לפני 8 שנים כחברה קטנה וצעירה להשקעות מניבות בב"ש, מינפה את ההצלחה שלה והפכה לחברה המנהלת השקעות הנאמדות במעל 120 מיליון דולר עבור למעלה מ – 700 משקיעים בכל רחבי העולם.

הצלחת החברה והרקורד המרשים שלה בניהול נכסים מניבים בארץ ובחו"ל, נובעת בזכות אופן הניהול של מתן פטרמן ורן הראל המייסדים ובעלי החברה. הם מציגים ראיית עולם וגישה שונה למשקיעים עצמם. הם מאמינים ש – RM GROUP היא חברה של אנשים. כלומר ישנה היכרות אישית עם כל אחד מהמשקיעים, זאת במטרה להתאים לכל אחד את ההשקעה הנכונה לו. הליווי האישי נעשה החל משלב הפגישה הראשונית והיכרות הלקוח, הבנת הצרכים והיכולות שלו, דרך רכישת הנכס ועד למכירתו וחלוקת הרווחים. החברה רואה בשלב בחירת המשקיעים חלק אינטגרלי מהווייתה והצלחתה בתחום.

כיום RM GROUP מתמחה בניהול נכסים מניבים ואיתור הזדמנויות נדל"ן בארה"ב באזורים מבוקשים מאוד בהם: יוסטון שיקגו, ברוקלין, ג'קסונוויל, קליבלנד וזנזיבר. היא נהנית משיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים מהטובים ביותר בארה"ב, הכוללים את מיטב הברוקרים, חברות הניהול ויזמים ותיקים בעלי רקורד מרשים בתחום הנדל"ן. כמו כן, פועלת החברה להרחבת תחומי פעילותה למקומות נוספים בעולם, בהם היא רואה פוטנציאל להזדמנויות עסקיות נדירות ומיוחדות.

 

החזון שלנו

            

RM GROUP מחויבת מאז הקמתה להתאים באופן אישי עבור משקיעים, את ההשקעות הטובות ביותר, תוך שאנו מבצעים, מנהלים, מגנים וממקסמים את רווחיהם. אנחנו רואים באמינות ובשקיפות ערכים עליונים אותם אנו מיישמים בבחירה נכונה של משקיעים, על סמך פגישות והיכרות אישית עימם. רק כך, ניתן לנהל השקעות בצורה מקצועית, הוגנת ומוצלחת, תוך מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. היכרות אישית זו עם המשקיעים, הפכה לסימן ההיכר שלנו לאורך השנים ומהווה את אחת החוזקות שלנו, המעניקה שקט ובטחון מוחלט לכל הצדדים.  

אנחנו נמשיך לפעול גם בעתיד לאיתור הזדמנויות עסקיות להשקעות נדל"ן מניבות, שיובילו את לקוחותינו להגשים את חלומם להכנסה פסיבית, המאפשרת להם להתפנות לדברים החשובים בחיים.

 

מתן פרטמן |

מנכ"ל משותף

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, בעל נסיון של 7 שנים בתחום, ספורטאי סיבולת – איירונמן, שירות כלוחם וכמפקד ביחידה מובחרת מקים-שותף של מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב ומרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן.

רן הראל |

מנכ"ל משותף

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, ניתוח עסקאות ופרויקטים יזמיים ומניבים. סרן במילואים ביחידת מודיעין, מקים-שותף של מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, מנגן על מספר כלי נגינה ומופיע עם להקתו, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן.

רו"ח רונן מרקוביץ׳-ליווי אסטרטגי |

משרד רו"ח EMCA

המשרד מספק שירותי ראיית חשבון, ייעוץ ומיסוי לחברות, עסקים ופרטיים אשר פועלים בישראל ובארה"ב ומלווה בעשור האחרון אלפי לקוחות בעולם העסקי הישראלי - אמריקאי.

עו"ד אברהם ללום-ליווי אסטרטגי |

פירמת אברהם ללום ושות'

מייסד המשרד אברהם ללום ושות', מנהל מחלקת יזמים והתחדשות עירונית. מתמחה בעסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין ומלווה חברות יזמיות, חברות קבלניות, גופים ציבוריים, קבוצת רכישה ומשקיעים. משמש כסגן יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל ויו"ר פורום קניין ומקרקעין הארצי בלשכת עורכי הדין.

אריאל קרויטרו |

מנהל פרויקטים-זנזיבר

בן 34 מרעננה. בעל ניסיון של מעל 5 שנים בתחום השקעות בנדל"ן בבאר שבע ובארה"ב. משקיע נדל"ן פרטי גם בארץ וגם בארה"ב, בעל רישיון קבלן פעיל להתקנת מערכות סולאר בקליפורניה משנת 2015.

שי צרור |

יועץ משכנתאות

בעל ניסיון של כ-7 שנים בבנקאות. בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל עם התמחות במימון ובשיווק. כיום יועץ משכנתאות עצמאי ומלווה משפחות, זוגות צעירים, יזמים ובעלי עסקים בתהליך קבלת משכנתא ואשראי מהבנקים.

נועם שושנה |

עו"ד

עוסק בתחום המקרקעין מאז שנת 2011 ובעל מוניטין רב בבאר שבע, תוך הקפדה על טיפול משפטי יסודי ומקצועי ועל שירות איכותי. נועם בעל תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו, אחראי על הליווי המשפטי של העסקאות בבאר שבע. נשוי למיטל ואב ל-3 ילדים.

אביב חזן |

מנהל השקעות באר שבע

אמון על איתור נכסים אטרקטיביים בעבור לקוחות החברה. בעל יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה. בעל ניסיון רב בשוק הנדל”ן בבאר שבע לאחר שנים רבות של עבודה בתחום. נשוי+2, גדל ומתגורר בבאר שבע.

יוני ליפשיץ |

מנהל פרויקטים-ארה"ב

יזם ומשקיע נדל״ן בארץ ובארה״ב. לאחר מספר שנים בהן ליווה משקיעים פרטיים והקים קבוצות השקעה, צבר יוני ניסיון רב באיתור הזדמנויות בשוק האמריקאי עם התמחות בשוק של פלורידה, אוהיו וניו יורק, אותו הוא מנהל היום עבור החברה.