אזורי השקעה

כקבוצה בעלת ראייה גלובלית RM GROUP פועלת כיום בארץ, בארה”ב ובזנזיבר, תוך חיפוש מתמיד להזדמנויות נדל”ן ייחודיות במדינות נוספות. זאת תוך שמירה על המודל העסקי של הקבוצה ועקרונותיה. אנו רואים חשיבות רבה בהמשך פיתוח הקבוצה ויצירת אפיקי השקעה חדשים ללקוחות שלנו, כמו גם בהשקעה בפעילות יזמות נדל”ן, חלק אינטגרלי מההתפתחות הטבעית שלנו.

ישראל

אנחנו לא שוכחים איפה התחלנו ואת המשקיעים אתם התחלנו את המסע שלנו. כיום, על אף שעיקר הפעילות שלנו מתבצעת בחו”ל, יש לנו פעילות מקומית עם צוות מקצועי ומיומן הממשיך ליצור הזדמנויות עבור לקוחות שרוצים למצוא השקעה בארץ, כמו גם לטפל בלקוחות הקיימים שכבר השקיעו בנכסים מניבים בארץ. 

 

למה להשקיע בארה”ב

בניסיון להשיג תשואה לכספינו לאחר שנים של עבודה קשה וצבירת חסכונות אנו פונים לאפיקים שונים המוצעים שלנו. אפיק ההשקעה השמרני והנפוץ ביותר עבור משקיעים בישראל היה ועודנו נדל”ן. בעקבות התייקרות המחירים בארץ בשנים האחרונות, תשואות נמוכות מאוד הן על נכסים והן לתכניות חיסכון, פנסיות הולכות ונשחקות ואי יציבות בשוק ההון, האלטרנטיבה נותרה נדל”ן בשווקים בחו”ל בהם רף הכניסה נמוך ופוטנציאל התשואה גבוה, המבטיחים הכנסה פאסיבית יציבה לאורך השנה ורווח נוסף ממכירתם בתום תקופת ההשקעה.

 

רן הראל: “הדור שלנו לא חושב על העתיד הפיננסי אלא חי את הכאן והעכשיו. אם בן 30 מעדיף לטוס עם חברים לסקי בחורף וליוון בקיץ, ועל זה הולכים כל החסכונות שלו – הוא בבעיה. אנשים לא יודעים להגיד איפה הם רוצים להיות עוד חמש שנים”

כדאיות ההשקעה בארה”ב

שוק הנדל”ן בארה”ב ממשיך לשמור על האטרקטיביות שלו ולייצר הזדמנויות עסקיות עבור משקיעים רבים מכמה סיבות. האחת, אנחנו כבר עשור אחרי המשבר הגדול של 2008 ועל אף ההתאוששות היפה בשוק האמריקאי והשיפור הכלכלי הניכר שחל בו, נכון להיום שוק הנדל”ן האמריקאי עדיין לא הגיע לשיאו, ערב המשבר. השנייה היא רף הכניסה הנמוך, ניתן להיכנס להשקעה החל מכמה עשרות אלפי דולרים בעוד שבארץ צריך הון עצמי של כמעט חצי מיליון ש”ח. בנוסף לכל אלו ניתן לראות כי מספר אינדיקטורים כלכליים מראים שהכלכלה האמריקאית נמצאת בתהליך צמיחה הכולל עלייה בתמ”ג ואחוז האבטלה הנמוך ביותר ב-50 השנים האחרונות.

 

זנזיבר

זנזיבר הפכה מזמן ליעד תיירותי מועדף לתיירים מרחבי העולם וישראלים בפרט בשנים האחרונות. האי עדיין לא התפתח מבחינת התשתיות התיירותיות שבו  ושם בדיוק אנו רואים הזדמנות יוצאת דופן ליזמות נדל”נית עבור משקיעים ועבורנו. האי מציג עליה שנתית ממוצעת של 28% בתיירות נכנסת החל מ-2013 אל מול מחסור בחדרי מלון פנויים להשכרה והממשלה מעודדת השקעות זרות והקימה את ארגון  ZIPA המלווה משקיעים זרים באי.

זנזיבר רצועת החוףזנזיבר החוףתמונת נוף זנזיברהחוף המדהים של זנזיבר