מי אנחנו

קבוצת RM GROUP הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל”ן בארץ ובחו”ל. החברה שנוסדה לפני כ-8 שנים והתמקדה ברכישה, ניהול והשבחת נכסים בארץ, צמחה והפכה לחברה המנהלת כיום השקעות עבור מאות משקיעים.

הצלחת החברה והרקורד המרשים שלה בניהול נכסים מניבים בארץ ובחו”ל, נובעת בזכות הניהול של מתן פרטמן ורן הראל המייסדים ובעלי החברה. הם מציגים ראיית עולם וגישה שונה בכל הקשור למערכת היחסים עם המשקיעים. הם מאמינים ש – RM GROUP היא חברה של אנשים. ישנה היכרות אישית עם כל אחד מהמשקיעים, זאת במטרה להתאים לכל אחד את ההשקעה הנכונה לו עם ליווי אישי הנעשה החל משלב הפגישה הראשונית והיכרות הלקוח, הבנת הצרכים והיכולות שלו, דרך רכישת הנכס ועד למכירתו וחלוקת הרווחים. החברה רואה בשלב בחירת המשקיעים חלק אינטגרלי מהווייתה והצלחתה בתחום.

כיום RM GROUP מתמחה בניהול נכסים מניבים ואיתור הזדמנויות נדל”ן בארה”ב באזורים מבוקשים מאוד בהם: יוסטון שיקגו, ברוקלין, ג’קסונוויל וקליבלנד. היא נהנית משיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים מהטובים ביותר בארה”ב, הכוללים את מיטב הברוקרים, חברות הניהול ויזמים ותיקים בעלי רקורד מרשים בתחום הנדל”ן. כמו כן, פועלת החברה להרחבת תחומי פעילותה למקומות נוספים בעולם, בהם היא רואה פוטנציאל להזדמנויות עסקיות נדירות ומיוחדות.

המייסדים

מתן פרטמן בעלים ומנכ”ל משותף של קבוצת RM

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, בעל ניסיון של 7 שנים בתחום, ספורטאי סיבולת – איירונמן, שירת כלוחם וכמפקד בשייטת 13, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב ומרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן.

רן הראל בעלים ומנכ”ל משותף של קבוצת RM

מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, ניתוח עסקאות ופרויקטים יזמיים ומניבים. סרן במילואים ביחידת מודיעין, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, חובב מוסיקה ומנגן על מספר כלי נגינה, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן.

צוות

עו”ד עומר מאור – מנהל פרויקטים ארה”ב

 

 

עו”ד רונן שמר – יועץ משפטי

 

שרה בוג’לטה – אנליסטית בכירה

יעל פרנקל – מנהלת קשרי משקיעים

 

עו”ד שי קורן – מנהל קשרי משקיעים

 

לימור זילבר – מנהלת קשרי משקיעים

 

דודי דומניץ – מנהל קשרי משקיעים

 

דורון ברנס – קשרי לקוחות

 

גל רובין – קשרי לקוחות

 

מני אדלר – קשרי לקוחות

 

ברוך צלח – קשרי לקוחות

 

קרני חדד – מנהלת תפעול

 

לין גבעתי – מנהלת משרד

 

טלי קלנדריוב – מחלקת אופרציה

 

יובל סטולר – מחלקת אופרציה