באר שבע

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בבאר שבע אכן עלה באחוזים רבים, ולא ניתן להבטיח שהמחירים ימשיכו לעלות בכזו חדות. עם זאת, באר שבע עדיין מהווה יעד השקעה אטרקטיבי ומניבה תשואה נאה, יציבה ובטוחה (4-4.5% באזורי הביקוש) לאלטרנטיבות הנוספות. בנוסף, תוכניות הפיתוח של העיר ותכניות הממשלה לפיתוח הנגב מצביעות על כיוון חיובי ביותר בכל הנוגע לעתידה של העיר: פארק ההייטק "גב-ים" ההולך וגדל (חברות כגון wix, deutsche telekom ועוד רבות); הארכת כביש 6 עד הכניסה לעיר; מעבר בסיסי צה"ל לדרום כמקור הגירה חיובי של אוכלוסיה איכותית; ועוד סיבות רבות ומגוונות.

אמנם כחלק מהשירות אנחנו מאתרים נכס אטרקטיבי עבורך, אך זהו רק חלק מתוך שירות מקיף הכולל תכנון כלכלי וייעוץ משכנתאות, השבחת הנכס במידה וצריך, השכרת הנכס ואפשרות לניהולו.
מלבד אלו, קיימים שני הבדלים מהותיים נוספים:

1. אנחנו מייצגים אך ורק את הצד והאינטרסים שלך, ולא של שני הצדדים. כך נוכל לפעול ללא ניגוד אינטרסים למען
העסקה הטובה ביותר עבורך.
2. בניגוד למשרד תיווך, אנחנו לא מחזיקים מאגר של נכסים שעלינו למכור אותם. אנחנו עובדים הפוך- מאתרים את
הנכס המתאים לצרכיך לאחר סינון קפדני של נכסים רבים הקיימים בשוק, ולדעתנו המקצועית אינם אטרקטיבים
מספיק עבורך.

כיום, על מנת לרכוש דירה יחידה בבאר שבע דרוש הון עצמי של 200 אלף ש"ח, לבעלי דירה נוספת דרושים 500 אלף ש״ח. זו בדיוק הסיבה עבורה פתחנו אפיק השקעה נוסף מעבר לים עבורו דרוש הון ראשוני של 40,000$.

על אף האסוציאציה השלילית מהמונח, משכנתא למעשה היא כלי יעיל ופרקטי ביותר, המאפשר להגדיל את התשואה באופן ניכר – כאשר יודעים להשתמש בו בצורה נכונה. על כן, גם אם באפשרותך לקנות את הנכס ללא צורך במשכנתא, נמליץ בחום על שימוש במימון בנקאי, ונבנה עבורך תוכנית השקעה לטווח ארוך שתביא לתמורה הטובה ביותר עבור כספך.

כחלק מהשירות שלנו, אנחנו נדאג להשכרת הדירה שלך. הנכסים שלנו נמצאים בלב איזורי הביקוש ובאזורים שאנחנו יודעים שקל להשכיר, ובמחיר הוגן אותו נוכל להעריך במדויק מראש על סמך הנכסים האחרים שלנו באזור וההיכרות עם השוק.

כאשר נציג בפניך נכס אטרקטיבי המתאים לצרכיך, נציג בפניך תיק נכס הכולל את כלל ההוצאות הצפויות (עו"ד, השלמות ריהוט, שיפוץ במידת הצורך וכו'). כמו כן נדאג להשאיר מראש סכום נוסף בצד בעבור הוצאות בלתי מתוכננות, כך שלא נגיע למצב בו נחרוג מהתקציב הראשוני. לאור תכנון מראש, נוכל להציג את התשואה נטו בפועל בעבור כספך.

ארה"ב

בהשקעת נדל"ן מעבר לים חשוב להעזר בגורמים המקצועיים הנכונים. אנחנו דוגלים ברכישה מפוקחת, הכוללת ליווי של עו"ד נאמן בארץ, בנק לאומי המלווה במתן חשבון נאמנות, רו"ח המומחה בכל הקשור למס האמריקאי וחברת TITLE COMPANY אשר ביחד דואגים למעטפת הרכישה כך שההשקעה שלך תהיה מוגנת לחלוטין.

חברת טייטל (TITLE COMPANY) הינה חברת בעלת רישיון הן של המדינה הספציפית והן פדרלי להעברת זכות קניינית בנכסים. ברכישת נכס חברת הטייטל מבצעת את תהליך הרכישה ומבצעת TITLE COMITMENT, בדיקה מקיפה על הנכס והמוכר ו- TITLE INSURANCE, ביטוח בגובה הרכישה אותה נותנת חברת הטייטל ולמעשה מבטחת את בדיקתה. לאחר מציעת העסקה ככשרה חברת הטייטל תדאג לכל תהליך העברת הכספים והעברת הזכויות על הנכס.

בשונה מהשכרת דירה בישראל, בארה"ב ישנן הוצאות רבות יותר הכוללות- מיסי עייריה (ארנונה) אותם בעל הדירה משלם, ביטוח מקיף למבנה אשר יקר יותר מהביטוח בארץ, תשלום לחברת ניהול מקומית הנע בין 8-10% מהשכ"ד, 15% ספייר שמומלץ לחשב למקרה והנכס יהיה ריק ו/או יהיו הוצאות תחזוקה. למרות כל ההוצאות הנ"ל עדיין מדובר ברווחים ובתשואות אשר גבוהים משמעותית מהתשואות בארץ.

LIMITED LIABILITY COMPANY) LLC) הינה חברה מוגבלת. אין בישראל חברה מסוג זה, חברת LLC  היא מעיין הכלאה בין חברה בע"מ לשותפות בלתי רשומה כאשר היא נהנית מהיתרונות של שתיהן. מצד אחד, חברי ה- LLC נהנים מהגנה משפטית כאילו מדובר בחברה בע"מ ומצד שני מבחינה מיסויית כל אחד מחברי הקבוצה ממוסה אך ורק על הרווחים שלו כמו בשותפות בלתי רשומה ללא מס חברות וללא מס על דיווידנד. למעשה האחריות של חברי ה- LLC מוגבלת אך ורק לסכום אותו השקיעו וכך הסיכון שלהם מוגבל.