קבוצת RM – מגדירה מחדש את המושג השקעה

השקעה היא מושג נפוץ בתחום הכלכלה וכיום גם אנשים שיש להם מעט חסכונות או שהשתחררה להם קרן השתלמות מבינים את החשיבות של רכישת נכס והשגת הכנסה פסיבית נוספת. יצירת הכנסה נוספת באמצעות נכסים תסייע לנו להגיע לחופש הכלכלי המיוחל שכולם רוצים כדי לא להיות באף אחד ושום דבר וניתן יהיה לעשות מה שנרצה בחיים שלנו: ללמוד, לפתוח עסק משלנו, לטייל בעולם, להעניק לילדים שלנו וכו’. מהי השקעה אבל? האם השקעה היא בהכרח נדל”ן? וכיצד קבוצת אר אם מגדירה מחדש את המושג השקעה?

מהי השקעה:

השקעה על פי הגדרתה היא בעצם השקעה של כסף לטובת יצירת הון. אותו הון יכול להיות מידי (לדוגמה על ידי רכישת דירה וקבלת שכר דירה) או להיות עתידי (לדוגמה על ידי העלאת ערך הנכס ומכירתו בעתיד ברווח או רכישת נכס היום שיגדיל את ערכו בעתיד בשל סיבה מסוימת. לדוגמה: רכישת דירה במקום שבו נבנה מוסד אקדמי או מרכז מסחרי חדש).

ישנן 3 סוגי השקעות עיקריות:

  • ניירות ערך – כל מה שקשור ברכישת מניות, השקעה בבורסה וכו’.
  • השקעה בעסק – הקמת עסק שאמור לייצר רווחים למשקיע, או רכישה של עסק קיים.
  • השקעה בנדל”ן – רכישת נכס כלשהו שניתן להרוויח ממנו בשכירות או על ידי השבחה/עליית ערך הנכס בעתיד ומכירתו ברווח.

אז במה הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם?

חברת RM ממליצה בחום להשקיע את הכסף בנדל”ן. הוא בטוח יותר מהדרכים האחרות ולעומת יכול לייצר תשואה משמעותית כבר מהחודש הראשון. ברכישת נכס אתם תלויים בעצמכם. חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא עשויה אף להעלות אתכם על דרך המלך שתאפשר לכם לרכוש עוד נכסים ולייצר לעצמכם חופש כלכלי.

השקעה יצירתית תוביל לתוצאות טובות יותר:

קבוצת RM משקיעה בפרויקטים יצירתיים מעבר לים ואיננה מחפשת רק עבור דירות רגילות להשקעה. תוכלו להצטרף להשקעה קבוצתית ולהשקיע למשל בבניית מלון בזנזיבר, לבניית בניין מגורים משותף שם גם אם דירה או שתיים לא יושכרו או ימצא דייר במועד מאוחר יותר, עדיין תוכלו להרוויח מהנכס ורק חלק מההכנסה תתעכב. השקעות יצירתיות מובילות להפחתת סיכונים והגדלת רווחים. צרו קשר לפרטים נוספים.

למידע נוסף על קבוצת RM >>