השקעות בארה”ב – כאלו שגם לא חשבתם עליהן

נדל”ן בארה”ב הוא ענף השקעה פופולרי מאוד בקרב יזמים ישראלים. הבעיה של מרבית היזמים הישראלים היא שהם כל כך מתלהבים מלרכוש דירה בארה”ב, שתהיה לכם לנכס שהם משכירים כביכול, אך מבלי לעשות שיעורי בית על הנכס והסביבה עשויים ליפול קורבן לעסקה גרועה ונכס עזוב ולא רלוונטי. הבעיה בהשקעה מעבר לים היא שאתה לא תמיד מכיר פיזית את המקום ועל כן על מנת להשקיע בחכמה יש צורך לעשות מחקר קטן על כמה פרמטרים חשובים הקשורים בנכס ובסביבה וכך לבחון את הכדאיות להשקעה – מזל שיש אינטרנט.

היכן כדאי להשקיע בארה”ב?

כדאי מאוד להשקיע בארה”ב ובהרבה מקומות גם התשואה הנה יפה, לדירות יש ביקוש וכי ניתן ליהנות מרווח יחסית מהיר על הנכס. העניין הוא שזה לא בכל מקום שבו תקנו נכס ועל כן כדאי להכיר כמה מקומות שכדאי להשקיע בהם:

  • ניו יורק – המדינה ניו יורק והערים הפופולריות שבהן תמיד יש ביקוש: רוצ’סטר, ברוקלין, מנהטן, ניו יורק סיטי וכמובן אולבני עיר הבירה נחשבים למקומות נהדרים להשקעה. לא תמיד השקעה זולה אולם הביקוש הוא תמידי במקומות אלה, בעיקר בערים הגדולות ומדי שנה ניתן לראות עלייה מתמדת בערכי הדירות ובגובה התשואה מהן.
  • וושינגטון DC – כעיר הבירה של ארה”ב והמקום בו נמצא הבית הלבן אין ספק כי מדובר במקום שכדאי להשקיע בו. בוושינגטון גרים מעל 5 מיליון תושבים ויש מקומות עבודה רבים באזור, כולל ענפי הייטק פורחים ועסקים רבים הפועלים בעיר ומספקים מקומות עבודה לתושבים.
  • נאשוויל – המטרופולין הגדול ביותר בארה”ב ובעלת תעשייה רפואית איתנה והחזקה בעולם. אינספור בתי עסק פועלים באזור ואלה ממשיכים להיפתח מדי שנה באזור בו האוכלוסייה רק הולכת וגדלה מדי שנה.
  • דאלאס – יעד מבוקש ונהדר להשקעות נדל”ן שכן מעל 6 מיליון אנשים מתגוררים במטרופולין הזה. מעל 20 חברות מתוך 500 החברות העשירות בארה”ב ממוקמות באזור זה ועסקים רבים נפתחים מדי שנה בעיקר בשל הפופולריות של המקום. סטודנטים רבים לומדים באוניברסיטאות הפרוסות ברחבי המטרופולין וניתן ליהנות באזור זה גם מחיי לילה ענפים ופעילים.

 

למידע נוסף על השקעות בארה”ב >>