השקעות נדל”ן בארצות הברית עם קבוצת RM

היום אנשים רבים מחפשים להשקיע בנדל”ן בחו”ל כיוון שהם מחפשים את הפוטנציאל העצום שיש בהשקעות אלה. בעוד מחירי הנכסים בישראלים עולים אך התשואה יורדת או נשארת במדד קבוע ולא רווחי במיוחד, הרי שהנדל”ן בחו”ל נראה כמו אוצר של ממש במדבר הלוהט. על אף ההתלהבות שברכישת נדל”ן להשקעה בחו”ל ובעיקר בארה”ב ידידותנו הטובה, כדאי לעשות זאת בצורה מושכלת על מנת לא ליפול קורבן שיגרום לכם להפסיד את הכסף שלכם.

היכן כדאי לרכוש נכס בארה”ב?

רכישת נכס במקום לא נכון עשויה לגרpום לכך שבמקרה הטוב לא תרוויחו את התשואה השנתית שרציתם על הנכס, במקרים קצת יותר גרועים תמצאו את עצמכם מחפשים שוכרים בנרות ובמקרים גרועים ביותר תיפלו למרמה של חברת נדל”ן מקומית המציעה לך נכסים שאתם לא מכירים, לוקחת את הכסף שלכם ונעלמת, או לחילופין רכשתן דירה בשכונת פשע שבה אף אחד לא רוצה לשכור מכם את הדירה בחזרה – אותו דבר מבחינתכם.

אנו נמליץ לכם לרכוש דירה במנהטן, במקומות נוספים בניו יורק, להשקיע בנכסים יצירתיים בזנזיבר ובמקומות נוספים אטרקטיביים ורווחיים אחרים. לא כל השקעה שלנו בחברת RM מתייחסת בעיקר לדירות למגורים, אם כי יש ברשותנו פרויקטים רבים אחרים שאנו משקיעים בהם ומאגדים קבוצות רכישה להשקעות בהם. בכל זאת, לא משנה היכן תרכשו ואם זה יהיה איתנו או דרך חברה אחרת – בדקו היטב את החברה עמה אתם עובדים, את הנכס, את האזור וכו’.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת נכס בחו”ל:

  • בדקו מול איזו חברה אתם עובדים. למדו באינטרנט על החברה, שוחחו עמם בטלפון אם אפשר להיפגש אז מה טוב.
  • הכירו היטב את האזור בו אתם הולכים לרכוש דירה: האם יש שם תשתיות מפותחות? מקומות עבודה? האם התושבים באזור אוהבים את המקום ומרוצים ממנו?
  • בדקו את פוטנציאל הביקוש לשכירות במקום, הן מבחינת מציאת שוכר במהירות והן מבחינת גובה השכירות החודשית.
  • בדקו אם אין באזור מפגעי מזג האוויר לעתים קרובות.

הצטרפו אלינו להשקעה טובה בארצות הברית:

השקעה טובה מתחילה בחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, ממשיכה בבדיקות מקיפה של הנכס, האזור והחברה עמה אנו עובדים ולבסוף גם מתחשבת בגובה ההשקעה אל מול גובה ההחזר. בסופו של דבר זה ביזנס וכל משקיע רוצה להרוויח.

למידע נוסף על השקעות נדל”ן בארצות הברית >>