כולם מדברים על השקעות – אף אחד לא מדבר על ההשקעה

מאז ומתמיד ניו יורק הייתה מרכז תיירותי פופולרי וזו גם נחשבת בעיני רבים לבירה הכלכלית של העולם. אין ספק כי תחומים רבים נחשבים למובילים במדינה ניו יורק וביניהם כמובן גם תחום הנדל”ן. רבים מהישראלים החלו להשקיע בנדל”ן בארה”ב והבינו את הפוטנציאל שבהשקעות נדל”ן מעבר לים. כולם מדברים על מקומות שונים להשקעה אבל אף אחד לא מדבר על ה-השקעה: מנהטן.

מדוע דווקא במנהטן?

מנהטן היא עיר צפופה מאוד ביחס האוכלוסייה לשטח ועל כן מיקומה המרכזי והפעילות התמידית בה גורמים לכך שגם הביקוש במקום יהיה תמידי. מכאן שהסיכון להשקעה שלא תניב רווח תהיה נמוכה יותר ופוטנציאל התשואה הוא גבוה יותר. בשל צפיפותו  של האי לצד מיקומו המרכזי והפופולריות של עיר זו – מרבית הדירות במקום מוחלפות בבנייני יוקרה כך שאנשים ממעמד הביניים כבר לא יכולים להרשות לעצמם לגור שם ונאלצים לעבור לערים הסמוכות.

אז היכן הפוטנציאל?

במקום שאחרים רואים סיכון או בעיה אנו רואים הזדמנות. אנו (ומשקיעים רבים אחרים מרחבי העולם) מבינים את הבעייתיות שנוצרה בעקבות דחיקת מעמד הביניים בשל יוקר הדירות שרק הולך ועולה ועל כן נוצרו חוסרים של דירות שאותם אנשים ממעמד הביניים יכולים לממן לעצמם ולהישאר לגור במקום בו הם אוהבים. על כן החליטו יזמים רבים להשקיע בבניית נכסים חדשים במנהטן המיועדים למעמד הביניים. אחרים רכשו נכסים קיימים, השביחו אותם ומכרו ברווח מהיר. הביקוש עצום והיד עוד נטויה ועל כן מדובר בהשקעה הטובה ביותר שאפשר לעשות בשנים אלה ובאזור זה בארה”ב וכדאי לנצל אותה.

האם מדובר בשטחים או בתים הנמצאים בפרברי העיר ואין להם ביקוש?

הבתים שתוכלו לרכוש, להשביח ולמכור הנם בתים הנמצאים ברחובות המרכזיים של מנהטן ובקנייה חכמה ונכונה, ניתן לבצע השבחה מתונה לאורך הזמן ותוך כמה שנים למכור את הנכס ברווח מהיר.

 

למידע נוסף על השקעות נדל”ן בארה”ב >>