איך להשקיע בנדל”ן בארה”ב

רציתם לדעת איך להשקיע בנדל”ן בארה”ב?! הנה כמה טיפים עבור היזם הישראלי תמיד יחפש אחר ההזדמנות הטובה ביותר עבורו לייצר כסף. כל אחד רוצה להצליח, רוב האנשים רוצים להתעשר וכולם רוצים ביטחון כלכלי ועצמאות להם ולמשפחה שלהם. הלחץ הזה אחר השגת חיים טובים יותר, גורמת לנו לרצות לחפש הזדמנויות חדשות וכאלה אלה מופיעות אל מול ענינו אנו צריכים לקבל החלטה האם לממש אותה. לצערנו הרב, רבים קופצים למים עוד לפני שלמדו לשחות ובמקרים רבים מדובר בשכר לימוד כבד מאוד. RM חברת נדל”ן והשקעות ממליצה לכם להיצמד לחברה מקצועית ומנוסה בתחום ולא להיסחף אחר אינספור הבטחות שווא.

מה רוצה היזם הישראלי כשהוא בא להשקיע בנדל”ן?

היזם הישראלי רוצה 0 סיכונים ומקסימום תשואה על ההשקעה שלו. תמיד זה היה ככה ומרבית היזמים היום הם גם כאלה. זו גם הבעיה אתם כיוון שאינם רואים את נושא השקעות הנדל”ן בדרך נכונה. חברות נדל”ן רבות מנצלות את הפחד מהכישלון אצל היזמים הישראלים ומשחקות על זה כאשר מבטיחות תשואה רבה בשנים הראשונות של הנכס. למעשה, חברת הנדל”ן גובה יותר כסף מהמשקיע עבור הנכס, כאשר ערכו האמיתי הוא נמוך בהרבה, ומתוך אותו כסף היא מפרישה ליזם סכום מסוים בכל שנה במשך כמה שנים. לאחר כמה שנים גובה התשואה.

מה קורה כאשר מדובר בהשקעות נדל”ן בחו”ל?

כאשר מדובר בנדל”ן בחו”ל סביר להניח שהיזמים הישראלים גם אינם מכירים את הנכס והסביבה שהוא נמצא בה. אם אתם גרים בישראל ורוצים לרכוש דירה בארה”ב, סביר להניח שאתם לא מכירים את הסביבה של הדירות בארה”ב, איך הנכס נראה, מה מצבו והאם הוא דורש שיפוץ, האם יש בתי ספר ומוסדות אקדמיים בסביבה? מה חושבים התושבים על השכונה/העיר שבה הם נמצאים? האם יהיה אפשר לשכור את הנכס במהירות וכו’. כלומר מתווסף אלמנט של חוסר וודאות המוסיף לאלמנט הפחד מכישלון בהשקעה שלנו.

כיצד ערכים אלה שציינו בכותרת באים לידי ביטוי בעולם הנדל”ן?

חברה מקצועית ומנוסה בתחום הנדל”ן כבר תדע איך לבצע מחקר מעמיק על הנכס וסביבתנו כדי לאמוד את פוטנציאל התשואה במקום ואת כדאיות ההשקעה בנכס. יצירתיות עוזרת לנו למצוא נכסים שנמצאים כעת בנקודה מסוימת ועתידים להעלות את ערכם בתוך זמן מסוים קצר או ארוך ובהתאם לכך להחליט האם כדאי להשקיע בנכס.

למידע נוסף על השקעות נדל”ן בחו”ל >>