עכשיו גם אתם יכולים להשקיע בחו”ל

הנדל”ן מאז ומתמיד הייתה אופציה נהדרת עבור מי שיש לו קצת כסף בצד כדי להכניס עוד כסף מהצד כמעט מבלי לעשות כלום. על הנייר כל מה שצריך לעשות הוא לקנות נכס ולהשכיר אותו למישהו ויש לנו הכנסה פסיבית. ובכן זה כמובן הרבה יותר מורכב מכך ויש להיזהר ממי רוכשים, באיזה שלב של הבנייה ובאיזה אזור נמצא הנכס. האינטרנט והטכנולוגיה הרבה שנבנתה מסביבנו בעשור או שניים האחרונים מאפשרת לנו כיום להשקיע בנכסים בחו”ל ביתר קלות, כולל לבדוק נתונים על הסביבה שבה אני רוצים לרכוש נכס.

מה צריך כדאי לרכוש נכסים בחו”ל?

ישראלים רבים החלו להתחבר לרעיון של רכישת נכס מעבר לים. הסיבה לכך היא פשוטה: הדירות זולות יותר ומניבות תשואה גבוהה יותר. אם יש לכם הזדמנות לקבל פי 2 או 3 תשואה מהנכס שלכם מדוע לרכוש נכס בארץ כשאפשר לרכוש נכס בחו”ל וליהנות מרווחים גבוהים יותר? ובכן זה נכון בהחלט על אף שגם בארץ ניתן למצוא פה ושם נכסים טובים אך נדיר יותר מאשר אינספור ההזדמנויות שיש בחו”ל. כל מה שהיזם הישראלי צריך כדי לרכוש נכס בחו”ל הוא הון אישי כמובן ואיש קשר במדינת היעד. על הדרך חשוב להכיר בחוקים ובמיסוי של המדינה וכפי שאמרנו גם לבדוק את האזור, הנכס, ממי קונים, מה תושבי האזור חושבים על הסביבה וכו’.

מה תפקידה של חברת ניהול ומדוע כדאי שתהיה ישראלית?

ליזמים ישראלים המעוניינים לרכוש נכסים בחו”ל אנו (וגם חברות נדל”ן אחרות) ממליצים בחום להיצמד לחברת ניהול. אם כבר חברת ניהול עדיף שזו תהיה ישראלית שאתם יכולים לדבר אתה בקלות, לקבל תמיכה בעברית, להיפגש עם נציגיה כאן בארץ. חברה ישראלית תהיה כפופה גם לחוקים המוכרים לכם יותר כאן בישראל, תשקף את האינטרסים שלכם ולכן גם תרגישו שההרגשה שלכם בטוחה יותר. אין דבר כזה השקעה בטוחה כשמדובר בנדל”ן, בעסקים או בכל השקעה אחרת – אולם ברגע שתתנו לעצמכם תחושה נינוחה יותר תבינו שעשיתם החלטה טובה. חברת הניהול תסייע לכם בתחזוקה השוטפת של הנכס, כולל אנשי מקצוע אם צריך, איתור דיירים, גביית הכספים ועוד.

למידע נוסף על השקעות נדל”ן בארה”ב >>