קבוצת RM בוחרים את הפרויקטים היצירתיים בעולם – השקעה במלון בזנזיבר

כאשר מחפשים את ההשקעה הבא שלנו יש כל כך הרבה דברים לבדוק שכן לא תמיד קל להחליט היכן לשים את הכסף שלנו ולרכוש נכס. פעם בעשור מגיעה הזדמנות לרכוש נכס במקום שבו יש צמיחה כלכלית צפויה של מאות אחוזים ולכן החברה הישראלית המצליחה RM GROUP מקימה את בית המלון הישראלי הראשון באי זנזיבר. אם גם לכם יש חלום להשקיע בנכס מופלא משלכם על האי הפופולרי – זו ההזדמנות הנדירה שלכם.

מעט על האי ומדוע כדאי להשקיע שם

האי זנזיבר נמצא באפריקה ושייך למדינת טנזניה. רבים מכם מכירים את האי מתמונות של חבריכם מטיול ונופש באי או שמעתם עליו בדרך אחרת. מדובר באחד האיים הפופולריים ביותר בעולם המונה מיליוני תיירים מידי שנה. חלקו האחד של האי מכיל בעיקר את האזור הבנוי שלו עם תושביו, מתמחי קניות, מסעדות נפלאות, בתי מלון ועוד. הצד השני של האי מונה חופים זהובים ואטרקציות הקשורות בעיקר בים השקוף והמופלא שמזכיר לנו תמונות מגלויות או שומרי מסך. כמות התיירים האסטרונומית הפוקדת את האי מדי שנה מסייעת היטב לתושבי המקום להתקיים ועסקים רבים המופעלים במקום הם עבור התיירים באי. יש עלייה של מאות אלפי תיירים באי מדי שנה והרבה פחות יחידות דיור שנבנות ועל כן כאשר הביקוש גדל צריך להגדיל גם את ההיצע.

מודל ההשקעה של קבוצת RM

קבוצת RM הנה חברת נדל”ן וותיקה ומנוסה בתחום ההשקעות והנדל”ן ופועלת בעיקר בפרויקטים מעבר לים. החברה אוהבת להשקיע בפרויקטים יצירתיים נפלאים וביניהם בין המלון הישראלי הראשון בזנזיבר הנבנה בשיתוף פעולה עם סגן נשיא התאחדות המלונאות בישראל ורשת A.A הוטלס. במקום יש 62 יחידות, כאשר 13 מתוכן שייכות לקבוצת RM שכחלק ממדיניות ההשקעה שלה היא משתתפת בעצמה בהשקעות שהיא מציע ללקוחותיה. זה אומר ש39 יחידות פנויות מספקות הזדמנות נהדרת עבור יזמים ישראלים המעוניינים להשקיע בפרויקט יצירתי באי הקסום.

רוצים להשקיע בצורה יצירתית? – אל תחכו שהיחידות יגמרו

62 היחידות המוצעות למכירה צפויות להימכר תוך זמן קצר ולכן מהרו ליצור קשר ולברר פרטים בנושא. מדובר בהשקעה שעל פי התחזיות צפויה להחזיר את עצמה בתוך מספר שנים בלבד וכן להגדיל את התשואה משנה לשנה בשל הביקוש ההולך ועולה במקום.

 

למידע נוסף על RM GROUP >>

זנזיבר רצועת החוףזנזיבר החוףתמונת נוף זנזיברהחוף המדהים של זנזיבר