קבוצת RM – השקעות נדל”ן בזנזיבר

השקעות באי זנזיבר הוא אחד האיים הפופולאריים ביותר בעולם ומיליוני אנשים מבקרים בו מדי שנה. הביקוש לביקור במקום עולה במאות אלפי תיירים מדי שנה ולעומת זאת רק כמה עשרות אלפי יחידות דיור ומלונאות נבנות בפרק זמן שכזה. על כן הופכת השקעה בזנזיבר לאחת הכדאיות בעשור הקרוב. עשור? ככל הנראה תוך שנה-שנתיים כבר ייגמרו הדירות להשקעה אז כדאי למהר.

על האי זנזיבר:

האי זנזיבר הוא אי מקסים ומרהיב ביופיו השייך למדינת טנזניה. הוא בסך הכול 1.3 מיליון תושבים אבל מיליוני תיירים מדי שנה מגיעים ופוקדים את האי. האי עצמו מתחלק ל2 חלקים עיקריים: העיר זנזיבר סיטי היא עיר הבירה, כאשר בתוכה העיר המרכזית היא סטון טאון שם מבקרים תיירים רבים כדי ליהנות ממסעדות מקומיות נהדרות, בתי מלון ומתחמי קניות. אם אתם מחפשים חופשה של בטן גב אתם ככל הנראה תלכו לחצי השני של האי אל החופים הזהובים והים הצלול שמהווה פנטזיה נדירה של בטן גב עבור אנשים רבים ברחבי העולם.

בית המלון החדש ביוזמת חברת הנדל”ן הישראלית קבוצת RM:

קבוצת RM מזמינה אתכם להיות חלק ממיזם יצירתי למשקיעים חכמים בלבד. מדוע משקיעים חכמים? כיוון שרק פעם בעשור בממוצע יש הזדמנות לקנות נכס שנמצא בתהליכי צמיחה כל כך גדולים. ההערכה היא כי הקרן תחזור בתוך 5 שנים והתשואה עוד תצמח עם הזמן. במקום בו יש יותר ביקוש מיחידות דיור לנופש יש ביקוש תמידי והולך וגובר ועל כן גם התשואה תוכל לעלות בהתאם.

היכן אתם יכולים להיכנס?

בית המלון מציע כ-39 יחידות להשקעה עבור יזמים ישראלים המעוניינים להיות חלק מההצלחה של RM GROUP. לדברי בעלי החברה, יזמים שהשקיעו עמם בדירות בארה”ב לפני עשור או אפילו נכסים בבאר שבע מלפני כמה שנים, נהנים היום מגידול של מאות אלפי שקלים/דולרים בערך הדירה שלהם. כיום החברה מפתחת מספר מיזמים ומאפשרת לכם להשקיע בנדל”ן בזנזיבר, באחד האיים הפופולריים ביותר בעולם, ולרכוש יחידת דיור ב-150 אלף דולר. החברה עצמה תרכוש 13 יחידות משלה ללא קשר ל-39 היחידות המוצעות לציבור וזאת כחלק ממדיניות ההשקעות שלה שכן היא מעורבת בהשקעה בנכס ואינטרס ההצלחה שלו הוא משותף.

למידע נוסף על השקעה בזנזיבר >>