להשקיע במלון יוקרה עם קבוצה בעלת ניסיון מוכח!

מספר‭ ‬יחידות‭ ‬ההשקעה‭ ‬שנותרו‭ ‬במלון‭ ‬מוגבל

זנזיבר על מפת ההשקעות

השקעות‭ ‬מעבר‭ ‬לים‭ ‬הפכו‭ ‬לפני‭ ‬שנים‭ ‬רבות‭ ‬לנחלתם‭ ‬של‭ ‬משקיעים‭ ‬רבים‭.‬
היעד‭ ‬הבא‭ ‬הוא‭ ‬האי‭ ‬זנזיבר‭ ‬הנמצא‭ ‬בתנופת‭ ‬פיתוח‭ ‬אדירה‭ ‬ומציע‭ ‬הזדמנויות‭ ‬השקעה‭ ‬בעלות‭ ‬פוטנציאל‭ ‬רווח‭ ‬גבוה‭ ‬במיוחד‭.‬

האי זנזיבר מפגין צמיחה אדירה ומתמדת לאורך השנים בתיירות הנכנסת עם גידול של כ-16.5% בשנה בכמות התיירים בין השנים 2015 עד 2021, הודות להסכמי השמיים הפתוחים, גלובליזציה, טיסות ישירות (בין היתר ממוסקבה) וצמיחה בתרבות הפנאי. כמו כן, ניתן להבחין בעלייה בכמות המלונות עקב הביקוש הגבוה אל מול ההיצע הנמוך באי התיירותי.

האי זנזיבר נמצא במגמת צמיחה עם גידול של 33% בכמות הכסף המושקע בו החל משנת 2010, גידול בתל"ג השנתי של 6.8% וגוף ממשלתי (ZIPA) המעודד ומקל בביצוע השקעות נדל"ן זרות בזנזיבר. מטרתה של ממשלת זנזיבר היא להגדיל את הביקוש למלונות באזורים תיירותיים ולכן יזמים ומשקיעים זרים נהנים מהקלות והטבות מס.

מרכיבי‭ ‬הרווח‭ ‬בזנזיבר

שוק‭ ‬מתפתח‭ ‬במהירות‭

בניית‭ ‬כבישים‭, ‬תשתיות‭, ‬שדה‭ ‬תעופה‭ ‬חדש‭ ‬ועוד

ביקוש‭ ‬גבוה‭

צמיחה‭ ‬אדירה‭ ‬בתיירות‭ ‬הנכנסת‭ ‬לזנזיבר‭ ‬לעומת‭ ‬היצע‭ ‬נמוך

עלויות נמוכות

מחירי‭ ‬מלונאות‭ ‬מערביים‭ ‬לעומת‭ ‬כוח‭ ‬אדם‭ ‬ובנייה‭ ‬במחירים‭ ‬נמוכים‭ ‬משמעותית‭ ‬לענף

הטבות מס

פטור‭ ‬ממס‭ ‬חברות‭ ‬למשך‭ ‬5‭ ‬השנים‭ ‬הראשונות‭ ‬של‭ ‬ההשקעה‭ ‬בזנזיבר

שותפות‭ ‬ברווח‭ ‬יזמי‭ ‬

בהקמת‭ ‬המלון‭ ‬והגדלת‭ ‬שווי‭ ‬ההשקעה‭ ‬כבר‭ ‬בסיום‭ ‬שלבי‭ ‬הבנייה

בדיקת היתכנות ובטחונות

תמונות מתוך פרויקט הקבוצה, מלון יוקרה הממוקם בחוף Pongwe שנמצא בשלבי סיום הבנייה ולקראת הרצה

תמונות מתוך פרויקט הקבוצה, מלון יוקרה הממוקם בחוף Pongwe שנמצא בשלבי סיום הבנייה ולקראת הרצה

להשקיע בקבוצה עם
גב חזק בכל החזיתות

RM GROUP הינה קבוצה גלובלית להשקעות ויזמות נדל"ן בארץ ובחו"ל, הקיימת משנת 2012 ומשרדיה שוכנים במרכז הארץ ובניו-יורק. הקבוצה מנהלת כיום מעל 500M $ בהשקעות ביעדים שונים ברחבי העולם, עבור למעלה מ-1,600 משקיעים הנהנים מתשואות גבוהות וממעורבות אבסולוטית בכל שלב.

מייסדי הקבוצה הם מתן פרטמן ורן הראל, המציגים ראיית עולם וגישה שונה בכל הקשור למערכת היחסים עם המשקיעים. המייסדים פועלים לצד צוות מחקר ואנליזה וועדה מייעצת המונה מומחים בעלי שם בעולמות הפיננסים.

RM GROUP משקיעה בעצמה בכל אחד מהפרויקטים והמשקיעים נהנים מקדימות בקבלת תשואה על פני RM GROUP והשותף המקומי.

מספר יחידות ההשקעה שנותרו במלון מוגבל!

לשיחה עם נציג ופרטים נוספים

השקעה‭ ‬בגובה‭ ‬180,000‭ ‬$

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.