אודות RM GROUP

0 +
קהילת משקיעים
0 +
נכסים מנוהלים
0
יעדי השקעה
0
שנות פעילות

RM GROUP הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל"ן בחו"ל. החברה שנוסדה לפני כ- 10 שנים והתמקדה ברכישה, ניהול והשבחת נכסים בארץ, צמחה והפכה לחברה המנהלת כיום השקעות עבור למעלה מ-1600 משקיעים ומעל 1600 נכסים באיזורי ביקוש בארה"ב, יוון וזנזיבר.

RM GROUP מחויבת למשקיעיה במציאת הזדמנויות השקעה ייחודיות ואטרקטיביות בעלות פוטנציאל גבוה:

במקום שבו אחרים רואים משבר- אנו רואים הזדמנות.

הצלחת החברה והרקורד המרשים שלה, נובעת בזכות הניהול של מתן פרטמן ורן הראל המייסדים ובעלי החברה. לצד חתירה מתמדת למצוינות עסקית, החברה פועלת ליצירת מערכות יחסים מוצלחות וארוכות טווח עם משקיעיה תוך היכרות אישית עם כל אחד ואחת מהם.
אנו רואים במשקיעים כנכס היקר לנו ביותר ומשום כך אנו מיישמים ניהול מלא של כספי ההשקעה.

חזון  RM GROUP

RM GROUP הינה חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל”ן בחו”ל. החברה שנוסדה לפני כ- 10 שנים והתמקדה ברכישה, ניהול והשבחת נכסים בארץ, צמחה והפכה לחברה המנהלת כיום השקעות עבור מאות משקיעים.

הצלחת החברה והרקורד המרשים שלה בניהול נכסים מניבים בארץ ובחו”ל, נובעת בזכות הניהול של מתן פרטמן ורן הראל המייסדים ובעלי החברה. הם מציגים ראיית עולם וגישה שונה בכל הקשור למערכת היחסים עם המשקיעים. הם מאמינים ש – RM GROUP היא חברה של אנשים. ישנה היכרות אישית עם כל אחד מהמשקיעים זאת במטרה להתאים לכל אחד את ההשקעה הנכונה לו עם ליווי אישי הנעשה החל משלב הפגישה הראשונית והיכרות הלקוח, הבנת הצרכים והיכולות שלו, דרך רכישת הנכס ועד למכירתו וחלוקת הרווחים. החברה רואה בשלב בחירת המשקיעים חלק אינטגרלי מהווייתה והצלחתה בתחום.

כיום RM GROUP מתמחה בניהול נכסים מניבים ואיתור הזדמנויות נדל”ן בארה”ב באזורים מבוקשים מאוד בהם: יוסטון שיקגו, ברוקלין ג’קסונוויל וקליבלנד. היא נהנית משיתוף פעולה הדוק עם שותפים אסטרטגיים מהטובים ביותר בארה”ב, הכוללים את מיטב הברוקרים, חברות הניהול ויזמים ותיקים בעלי רקורד מרשים בתחום הנדל”ן. כמו כן, פועלת החברה להרחבת תחומי פעילותה למקומות נוספים בעולם, בהם היא רואה פוטנציאל להזדמנויות עסקיות נדירות ומיוחדות.

ההתמחות RM GROUP

  • איתור ורכישת הנכסים
  • טיפול שוטף ותחזוקת הנכסים
  • מציאת שוכרים
  • חלוקת רווחים עד למימוש ההשקעה

מייסדי RM GROUP

מתן פרטמן

בעלים ומנכ”ל משותף ב RM GROUP מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, בעל ניסיון של 7 שנים בתחום, ספורטאי סיבולת – איירונמן, שירת כלוחם וכמפקד בשייטת 13, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן .

רן הראל

בעלים ומנכ”ל משותף ב RM GROUP מומחה להשקעות נדל״ן בארץ ובחו״ל, ניתוח עסקאות ופרויקטים יזמיים ומניבים. סרן במילואים ביחידת מודיעין, ממייסדי מועדון הנדל”ן באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנטור בתחום יזמות נדל”ן .

הנהלת RM GROUP

עו"ד רונן שמר

מנהל רכישות

עו"ד רונן שמר

בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים. בעל ניסיון משפטי וניהולי של מעל 2 עשורים בתחום הנדל"ן בחברות מובילות ביניהם קבוצת עזריאלי וקרן פרטית המתמחה בהשקעות נדל"ן באירופה.

רו"ח רועי רוזנפלד

סמנכ"ל כספים

רו"ח רועי רוזנפלד

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים. בעל ניסיון רב של מעל לעשור בתחום הכספים, עבד בעבר בתפקידי מפתח של חברות ציבוריות לרבות תפקידי סמנכ"ל כספים.

עו"ד עומר מאור

סמנכ"ל תפעול

עו"ד עומר מאור

בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים. בעל ניסיון רב בניהול וליווי פרויקטים, אפיון תהליכים והוצאתם לפועל.

מיטל צפדיה

מנהלת שיווק

מיטל צפדיה

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. בעלת ניסיון של מעל 18 שנה בתחום השיווק והפרסום וניהול אסטרטגי ושיווקי למגוון חברות מובילות במשק.

דודי דומניץ

מנהל מחלקת קשרי משקיעים

דודי דומניץ

בעל ניסיון רב בגיוס אקוויטי ואג"ח בשוק ההון ובנדל"ן.

רונן טלמור

מנהל פעילות יוון

רונן טלמור

בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בשיווק, ניהול ויזמות בתחומי הנדל"ן, הייטק ומדעי החיים בחברות קוויקסופט, קלרון השקעות וקלאסיד.

מורן אליקים

אנליסט בכיר

מורן אליקים

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במימון. בעל הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי ויועץ השקעות ופנסיוני מוסמך. בעל ניסיון של מעל 15 שנה בתפקידי מפתח בשוק ההון.

 וועדה מייעצת RM GROUP

בנוסף למחלקת מחקר ואנליזה לאיתור פרויקטים מובחרים,  RM GROUP מפעילה וועדה מייעצת מנוסה המלווה את החברה ואת ההשקעות שיוצאות לדרך במסגרת אסטרטגיית ההשקעה הכוללת איתור שוק יציב בצמיחה, באזור בו קיים מחסור בהיצע לצד ביקושים גבוהים.

הוועדה המייעצת מורכבת ממומחים מנוסים בתפקידים מובילים בעולם הפיננסים:

יובל בן זאב

דירקטור חיצוני - הלמן אלדובי. דירקטור בחברות ציבוריות ופרטיות, משקיע ויועץ עצמאי. שותף ומנהל מחלקת מחקר כלל פיננסים ברוקראג' לשעבר. תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה וניהול ותואר מוסמך בכלכלת עסקים עם התמחות במימון, אוניברסיטת ת"א.

מודי פלד

דירקטור בחברות פרטיות וציבוריות ביניהם קבוצת בז"ן. יזם בתחומי הפיננסים, נדל"ן וטכנולוגיה. מנכ"ל שטראוס-עלית חו"ל לשעבר. תואר ראשון (בהצטיינות) בכלכלה וניהול ו-MBA, אוניברסיטת ת"א.

רו"ח מושיק בראז

סמנכ״ל כספים בעל ניסיון רב בעולמות התעופה, תיירות, מלונאות ונדל״ן. דירקטור בחברות פרטיות בתחומי התעשייה והטכנולוגיה.

לקביעת פגישת ייעוץ

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך

רגע, לפני שאתם ממשיכים לגלוש...

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לפרויקט החדש שלנו בלב מנהטן!

למה להשקיע בפרויקט?

לשיחה עם נציג השאירו פרטים: