אזורי השקעה

 RM GROUP פועלת כיום בארה”ב יוון ובזנזיבר, תוך חיפוש מתמיד להזדמנויות נדל”ן ייחודיות במדינות נוספות. זאת תוך שמירה על המודל העסקי של הקבוצה ועקרונותיה. אנו רואים חשיבות רבה בהמשך פיתוח הקבוצה ויצירת אפיקי השקעה חדשים ללקוחות שלנו, כמו גם בהשקעה בפעילות יזמות נדל”ן חלק אינטגרלי מההתפתחות הטבעית שלנו.

השקעות בארה"ב

שוק הנדל”ן בארה”ב ממשיך לשמור על האטרקטיביות שלו ולייצר הזדמנויות עסקיות עבור משקיעים רבים מכמה סיבות. האחת, אנחנו כבר עשור אחרי המשבר הגדול של 2008 ועל אף ההתאוששות היפה בשוק האמריקאי והשיפור הכלכלי הניכר שחל בו, נכון להיום שוק הנדל”ן האמריקאי עדיין לא הגיע לשיאו, ערב המשבר. השנייה היא רף הכניסה הנמוך, ניתן להיכנס להשקעה החל מכמה עשרות אלפי דולרים בעוד שבארץ צריך הון עצמי של כמעט חצי מיליון ש”ח. בנוסף לכל אלו ניתן לראות כי מספר אינדיקטורים כלכליים מראים שהכלכלה האמריקאית נמצאת בתהליך צמיחה הכולל עלייה בתמ”ג ואחוז האבטלה הנמוך ביותר ב-50 השנים האחרונות.

השקעות ביוון

המשבר הכלכלי ב-2008 פגע ביוון בצורה משמעותית, האבטלה הגיעה לשיא של 28% ומחירי הנדל”ן ירדו במשך עשור עד שהגיעו לתחתית ב-2018 אחרי ירידה של מעל 40%.
לאור המצב הקשה במדינה החלו לבצע רפורמות כלכליות בהנהגת ראש ממשלת יוון קיארקוס מיצוטקיס ממפלגת הימין החדשה אשר משפרות את כלל המערכת היוונית ואת הצמיחה במדינה, רפורמות אשר כוללות, הפחתה במיסוי, הטבות למשקיעים, השקעה בתשתיות (נמל פיראוס ושדה התעופה הישן- אלינקיו).

השקעות בזנזיבר

זנזיבר הפכה מזמן ליעד תיירותי מועדף לתיירים מרחבי העולם וישראלים בפרט בשנים האחרונות. האי עדיין לא התפתח מבחינת התשתיות התיירותיות שבו  ושם בדיוק אנו רואים הזדמנות יוצאת דופן ליזמות נדל”נית עבור משקיעים ועבורנו. האי מציג עליה שנתית ממוצעת של 28% בתיירות נכנסת החל מ-2013 אל מול מחסור בחדרי מלון פנויים להשכרה והממשלה מעודדת השקעות זרות והקימה את ארגון  ZIPA המלווה משקיעים זרים באי.

לקביעת פגישת ייעוץ

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך

רגע, לפני שאתם ממשיכים לגלוש...

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לפרויקט החדש שלנו בלב מנהטן!

למה להשקיע בפרויקט?

לשיחה עם נציג השאירו פרטים: