RM GROUP בתקשורת

מאות דירות בישראל ומלון בזנזיבר, לפני גיל 30: המסלול של מתן פרטמן ורן הראל

מתן פרטמן ורן הראל, הבעלים והמנכ"לים המשותפים של חברת הנדל"ן R&M Investments, מחזיקים כיום בכ-200 דירות עבור משקיעים בבאר שבע, ומגלגלים במקביל גם לא מעט יוזמות נדל"ניות מעבר לים. את ההספק הרב שצברו בגילם הצעיר מסבירים השניים בתובנה אחת מרכזית שנולדה

מתן פרטמן ב"זמן הנדל"ן" השקעה ביוסטון

מתן פרטמן בעלים ומנכ"ל משותף RM GROUP מתוך תכנית זמן נדל"ן מדבר על השקעות נדל"ן ביוסטון טקסס ,ארה"ב. למה דווקא להשקיע ביוסטון? ומה הופך את העיר ליעד השקעה חם? "מטרופולין מרכזי שהמחירים בו תמיד עולים"

מתן פרטמן ב"סודות הנדל"ן" השקעה - במלונאות בזנזיבר

מתן פרטמן בעלים ומנכ"ל משותף RM GROUP  מתוך תכנית "סודות הנדל"ן" מדבר על השקעות נדל"ן במלונאות זנזיבר. מה צריך לדעת לפני השקעה במלונאות? "זה השוק הצומח והעקבי ביותר בעולם" "בזנזיבר התשואות הן מאוד מאוד גבוהות ובסוף לכל אחד גם יש יחידה בטאבו"

מתן פרטמן ב"סודות הנדל"ן" - השקעה במנהטן

מתן פרטמן בעלים ומנכ"ל משותף RM GROUP  מתוך תכנית "סודות הנדל"ן" מדבר על השקעות נדל"ן  במנהטן שבניו יורק. אז איפה הכי כדאי להשקיע? ומה חשוב שתדעו לפני? "ניו יורק היא העיר הכי גדולה בארה"ב, הכי משפיעה בארה"ב ואולי הכי משפיעה בעולם מכל הבחינות תרבותית , נדלן.

מתן פרטמן ב"זמן נדל"ן" השקעה במנהטן

מתן פרטמן בעלים ומנכ"ל משותף RM GROUP  מתוך תכנית "זמן נדל"ן" מדבר על השקעות נדל"ן  במנהטן שבניו יורק. "מנהטן הרובע הצפוף ביותר והמבוקש ביותר מבין חמשת הרובעים המרכיבים את ניו יורק אחד מהשווקים האטראקטיביים והמבוקשים ביותר בעולם למשקיעי נדל"ן"

כתבת וידאו בערוץ ILTV

Matan Pertman , CO-CEO at R&M and Ran Harel, CO-CEO at R&M speaking at ILTV studio about how Israeli company R&M went from one property to hundreds.

מתן מגיב על שכירויות לסטודנטים בב”ש

לפי נתוני התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, מתוך 300 אלף סטודנטים שמתחילים ללמוד השנה במוסדות להשכלה גבוהה רק 6% יזכו למיטה מסובסדת במעונות. היתר ייאלצו למצוא דירה בשוק החופשי. בעוד בטכניון ובאוניברסיטה העברית בירושלים כ-35% ו-30% מהסטודנטים (בהתאמה)

The Young Real Estate Mogul

Most Israelis spend their post-military stint backpacking, partying, traveling, meeting new people and basically living life with hedonistic abandon. Not Matan Pertman. While vacationing in South America, Pertman met his future wife, his future business partn…

עשור למשבר בשוק הנדל”ן האמריקאי

יותר ויותר משקיעים ישראלים עוברים בשנים האחרונות להשקעות נדל"ן בארה"ב. מחירי הדירות הגבוהים בישראל, התשואות הנמוכות הבירוקרטיה המתישה והרגולציה מצד הממשלה נגד המשקיעים, כל אלה גרמו להם לחפש שוקי נדל"ן נוחים יותר, עם אפשרויות רווח גדולות יותר מעבר לאוקיאנוס..

פרטמן-הראל רכשו 16.5 דונם ביוסטון

יזמי הנדל"ן רן הראל ומתן פרטמן (באמצעות חברת אר-אנד-אם אינווסטמנט בבעלותם). מעמיקים פעילותם בארה"ב. היזמים אומרים, שבשבוע שעבר רכשו מפרטיים 16.5 דונם בשכונת נורטליין ביוסטון, טקסס, לבניית 67 וילות. לא נמסר מחיר הרכישה.היזמים אומרים, שיגייסו שותפים להשקעה….

אנשי הנדל”ן של השבוע

"חגיגת מחירי הדירות בבאר שבע הסתיימה". כך אומרים, בראיון ל-News1, מתן פרטמן ורן הראל. הם צריכים לדעת. שני הצעירים, בני 29, מנהלים ומשווקים יותר מ-200 דירות בבירת הנגב, שהיא אתת הערים הפעילות בענף הדירות. הם דוגמה לצעירים לא מעטים שנכנסו לנדל"ן, מתקדמים בהדרגה…

התייחסויות לשר האוצר

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את נתונים מדאיגים לכל מי שממתין לירידת מחירי הדיור, בעוד התחלות הבנייה בשוק הדיור הישראלי נפלו ב-30% לעומת הרבעון הראשון של השנה שעברה. החדשות מכיוון הלמ"ס חושפות כי ההיצע הדירות בירידה מה שעשוי לתמוך במחירי הנדל"ן, והתגובות

עקרונות מפתח בהשקעה בארה”ב

אין זה סוד שהריבית האפסית במשק הישראלי יוצרת מציאות בה הכסף שוכב בבנק ולא מייצר רווחים. הנדל"ן בארץ הופך יקר יותר ויותר. תוסיפו לזה את מס הרכישה, מס דירה שלישית ותשואות נמוכות ברוב ערי הארץ, יחד עם העובדה שהעולם נהיה גלובלי והרי לכם השילוב שגורם לגידול משמעותי…

הצעדים שיעלו את ערך הדירה

תחום הנדל"ן לא יורד מהכותרות אך השיח הציבורי בנושא מאוד חד ממדי ונע בעיקר סביב הקושי של צעירים לרכוש דירה במציאות היומיומית בישראל. ולא סתם זה הנושא המרכזי – לא מעט דוחות מראים שהדרך היום לקניית דירה הנה ארוכה מבעבר. דירה היא המוצר היקר ביותר שרובנו נקנה…

לקביעת פגישת ייעוץ

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך

רגע, לפני שאתם ממשיכים לגלוש...

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לפרויקט החדש שלנו בלב מנהטן!

למה להשקיע בפרויקט?

לשיחה עם נציג השאירו פרטים: