כמו בכל פרויקט נדל"ן להשקעה, הממוקם באזור ביקוש ויש בו את כל האלמנטים שאמורים להפוך אותו למוצלח באמת, ישנו מרכיב נוסף שיכול להוות בטוחה משמעותית בפרויקט- שוכרי העוגן.

ישנם כמה פרמטרים שחשוב לחפש מיד בהתחלה כאשר עולה על השולחן הצעה אטרקטיבית להשקעה בפרויקט נדל"ן: יש לבחון האם מדובר באזור ביקוש, מהו גובה ההשקעה המינימלי, מהו פוטנציאל ההשבחה של הנכס וההיתכנות למכירה ברווח בסוף תקופת ההשקעה, וכן מרכיבים נוספים שכל משקיע צריך לדעת לפני שהוא משקיע את כספו.

המרכיב הסודי – שוכרי עוגן

שוכרי העוגן הם חלק מהערך המוסף של פרויקטים שנמצאים בתחילת הדרך. ביכולתם להיות גם מוקד משיכה עבור לקוחות נוספים פוטנציאלים. מאחר ושוכרי עוגן חזקים יכולים להיות שחקני מפתח של פרויקט נדל"ן – כאשר מדובר בשוכרים שהם מוסד ממשלתי, או רשת גדולה, מדובר בבטוחה משמעותית מאוד עבור הפרויקט.

שוכרי עוגן הינם שוכרים המתחייבים לחוזים ארוכי טווח. קהל היעד שלהם נמצא בסביבה, כאשר מדובר בארגון גדול הם זקוקים לחלל המותאם לצרכיהם ובנוסף גם במקרה קיצון כמו מגפת הקורונה, חלקם עדיין נאלצים לתת שירות במקום פיזי. במרבית המקרים, כאשר מדובר בשוכרי עוגן שהם ארגונים גדולים ומוכרים, מעבר לכך שהם מהווים יציבות משמעותית בהכנסות, הם יכולים למשוך לנכס שוכרים נוספים רק מעצם נוכחותם בפרויקט.

מדוע שוכרים אלו בוחרים בחוזים ארוכי טווח?

כחלק מאסטרטגית השקעה נכונה, מתקיים תהליך איתור פרויקטים בסביבה מבוקשת, רכישת נכסים וקרקעות מתחת למחיר השוק וזיהוי פוטנציאל השבחה משמעותי. כאשר כל אלו קיימים בפרויקט, גם שוכרים יודעים לזהות את הפוטנציאל ולהתחייב לחוזים ארוכי טווח.

היכן נמצאת ההזדמנות כיום?

משקיעים רבים בוחרים בניו יורק כיעד להשקעה, העיר שמאז ומעולם מהווה יעד מבוקש ל – השקעות נדל"ן וחלומו של כל משקיע.

קבוצת RM GROUP המתמחה בהשקעות ויזמות נדל"ן, איתרה הזדמנות השקעה בקווינס, הרובע הגדול ביותר מבין חמשת רובעי ניו יורק,  בפרויקט מתחם משרדים בעל ארבע קומות הממוקם בפריים לוקיישן ברחוב אוסטין, בשכונת פורסט הילס היוקרתית. רחוב אוסטין הינו רחוב ראשי המאופיין בתנועת הולכי רגל רבה וכן במסחר. האזור עובר כעת שינוי משמעותי ונמצא בתנופת בנייה כולל מגדלים רבים למגורים שמעלים את הצורך למסחר. תמהיל הבניין כולל משרדים, שטחי מסחר וחניות בעלות זכויות אוויר שנרכשו ודרכן ניתן להשביח את הנכס בהמשך ולהפוך את החניות למשרדים נוספים.

מה חשוב לדעת על הפרויקט?

בפרויקט ישנם מספר שוכרי עוגן, בראשם NYPD, אשר נמצאים בשלבים מתקדמים לחתימה על הסכם שכירות לטווח ארוך (21 שנה). שוכרי העוגן של הפרויקט, בעלי איתנות פיננסית של מעל לעשור והם מכסים את הוצאות הנכס כך שגם אם יחול עיכוב בהשכרת החלק המסחרי, הנכס ימשיך לפעול.

RM GROUP מאפשרת למשקיעים להיכנס כשותפים מלאים לפרויקט, בהשקעה בסך 70,000 דולר ומעלה, הצפויה להיות רווחית ביותר לאורך זמן.

מעוניינים במידע נוסף אודות הזדמנות ההשקעה?

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.