כיום עיקר החדשות בארה"ב מתייחסות לווריאנט הדלתא שתפס כותרות ברחבי העולם, אך מנגד מדברים לא מעט על החזרה לשגרה ועליית המחירים, שמתחילים לחזור לעצמם ממש כמו בתקופת טרום הקורונה. אומנם הדרך עדיין רחוקה, אך נראה כי דווקא עכשיו זוהי הזדמנות להשקיע בארה"ב לפני החזרה המלאה לשגרה, כל עוד המחירים עדיין נמוכים.

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקורונה עדיין כאן, למרות ההתאוששות והחזרה החלקית לחיים בניו-יורק. נכון לחודש אוגוסט 2021 עדיין קיימת עלייה בתחלואה בניו-יורק, ובהתאם לכך מחוייבים התושבים להתחסן או לחלופין לבצע בדיקות שבועיות. כבר למעלה מ- 60% מתושבי ניו-יורק התחסנו ואישור חיסון לילדים מתחת לגיל 12 יינתן רק בחורף הקרוב (עד אז כנראה תימשך התחלואה בוריאנט הדלתא).

איך כל זה קשור לנדל"ן בארה"ב?

באיזורים מסוימים כמו למשל במנהטן, הנחשבת ליהלום השחור בזירת ההשקעות, קשה מאוד למצוא נכסים זמינים. אם מוצאים בה הזדמנויות השקעה, המחירים גבוהים מאוד, הרי משקיעים מרחבי העולם מחפשים יעדים מבוקשים וכפי שכולם יודעים, מנהטן היא המבוקשת ביותר. למעשה, נראה כי משבר הקורונה יצר הזדמנויות השקעה מעולות, כיוון שבאופן טבעי עסקים מענפים שלמים קרסו, ולכן גם התפנו נכסי נדל"ן ובהתאם גם מחירי הנדל"ן ירדו. אם כך, התקופה הקרובה היא עדיין ההזדמנות טובה להשקעה, רגע לפני החזרה המלאה לשגרה.

אזורים חזקים מתאוששים מהר יותר

ההיסטוריה לימדה אותנו שאזורים חזקים מתאוששים מהר יותר מאסונות, וכך גם נכון לגבי מנהטן. היתרון הבולט של מנהטן- היא חייבת לחזור לחיים כמה שיותר מהר, כיוון שהיא מעצמה כלכלית החייבת להניע את גלגליה. כ- 60% מכלל אוכלוסיית ניו-יורק כבר מחוסנת וממש לקראת החורף גם ילדים מתחת גיל 12 יוכלו להתחסן, מה שמסביר את קצב ההתאוששות שלה. אם כך, מדובר בהזדמנות זהב להשקיע במדינה הנוצצת והגדולה, המאפשרת ליהנות ממש עכשיו ממחירים אטרקטיביים וצפי לתשואה גבוהה.

השקעות נדל"ן דווקא במלונות

אם מדברים על מנהטן, אין אפשר לפספס את העומס התיירותי במדינה העומדת על 88% תפוסה במלונות, בעוד הממוצע בעולם עומד על 60%. לכן, למרות המשבר המלונות עדיין נמצאים בתפוסה גבוהה ביחס למדינות אחרות. אבל לא רק, מנהטן מתויירת מאוד הרבה בזכות היותה מעצמה כלכלית הממגנטת אליה תיירות עסקית, תיירות פנים ותיירות רגילה. ברחובות העיר תמצאו אנשים יפים הלבושים בחליפות, ומנגד תיירים המגיעים ליהנות מכל מה שיש למדינה להציע, ויש לה לא מעט.

ההזדמנות שיצרה חברת RM GROUP למשקיעים

החלום של כל משקיע נדל"ן הוא להשקיע במקום מבוקש, חזק וכמובן למצוא הזדמנות השקעה שתניב עבורו תשואות גבוהות. הפרויקט של קבוצת RM GROUP עונה בדיוק על הקריטריונים של כל משקיע, ומהווה הזדמנות מעולה לא רק במחיר, אלא גם במיקום מרכזי ובאופי הפרויקט. החברה איתרה הזדמנות מעולה למשקיעים ורכשה מבנה מרכזי בניו-יורק, במחיר נמוך מאוד המתאים למחירים שהיו בשנת 2014, ולכן משקיעים ייהנו מהשקעה בסכום נמוך עם צפי לרווחים גבוהים מאוד.

ההשקעה היא במלון השוכן בלב מנהטן המונה שני מבנים, אחד מהם לטובת הקמת מלון והשני להקמת מסעדה הצמודה למלון. המיקום של המלון מרכזי מאוד ונמצא באזור מבוקש בשכונת FLATIRON DISTRICT הקרויה על שם בניין פלאטאיירון האייקוני. האזור תיירותי מאוד, כיוון שהוא סמוך לבניין Flatiron המפורסם ול- Madison Square Park. רק נציין שבשכונה יש לא מעט מלונות הנמצאים באופן תמידי באחוזי תפוסה גבוהים במיוחד.

השקעה החל מ- 100 אלף דולר ואתם בפנים

המבנה נמצא בימים אלו בשלב סיום עבודות הגמר ויהפוך למלון בן 5 קומות שאליו צמודה מסעדת יוקרה. המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מתשואה שוטפת וקבועה, ומרווח הוני בתום 4 שנים לאחר מימושם, וכל זאת בהשקעה של החל מ – 100 אלף דולר, שזהו סכום נמוך מאוד ביחס לצפי התשואות ובכלל – למנהטן.

RM GROUP משקיעה גם מהונה העצמי בפרויקט על מנת שמור על זהות אינטרסים מול המשקיעים, כאשר הכספים עוברים דרך חשבון נאמנות והשותפות חזקה מאוד – 50%  מהסכום משקיעה קבוצת RM יחד עם המשקיעים ו- 50% היזם.  החברה מציעה גם בטוחות גבוהות  – מעל הרף המקובל בשוק. מלבד זאת, היזם מעניק ערבויות אישיות ואופציה ל- BuyOut  וקבלת הקרן חזרה בשנה השלישית.

 

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.