כל משקיע נדל"ן מנוסה, יודע שאחד הכללים המרכזיים בתחום הוא שנדל"ן הינו משחק של הטווח הארוך. העיר יוסטון מהווה שנים רבות מוקד משיכה למשקיעי נדל"ן המחפשים הזדמנויות ביעדים המאופיינים בצמיחה ארוכת טווח. כאחת הערים הגדולות ביותר בארה"ב, יוסטון מציעה הזדמנויות ייחודיות עבור מי שמחפש לבצע השקעות נדל"ן אסטרטגיות בסקטורים שונים.

מהם הגורמים שהופכים את יוסטון ליעד מבטיח להשקעות נדל"ן לטווח ארוך?

חוסן וצמיחה כלכלית

אחד הגורמים הבסיסיים העומדים בבסיס פוטנציאל ההשקעה בנדל"ן של טקסס כולה ויוסטון בפרט הוא החוסן הכלכלי שלה. טקסס הינה הכלכלה ה-8 בגודלה בעולם, כאשר שוק העבודה במגמת צמיחה מתמדת ומספר המשרות הרב ביותר באמריקה (407,100 מקומות עבודה). הכלכלה ביוסטון הינה מהכלכלות המגוונות בארה"ב הכוללת מגוון רחב של תעשיות שונות כגון אנרגיה, הייטק, שירותי בריאות, ייצור, תעופה וחלל.

צמיחה דמוגרפית

יוסטון חוותה גידול אוכלוסין בעקביות לאורך השנים. התרחבות דמוגרפית זו מונעת על ידי מספר גורמים, בעיקר ע"י שוק העבודה, מחירי דיור ברי השגה, איכות חיים גבוהה, חורף מתון ויוקר מחיה נמוך. כתוצאה מגורמים אלו, יוסטון הינה העיר הרביעית הכי מאוכלסת בארה"ב נכון לשנת 2022. האטרקטיביות של העיר מהווה בסיס להשקעה בנדל"ן לטווח ארוך. ככל שהאוכלוסייה ממשיכה לגדול, הביקוש לדיור צפוי לגדול גם הוא וליצור יציבות במכירת הבתים בעיר.

ההגירה החיובית למטרופולין יוסטון הינה מהגבוהות בארה"ב

פיתוח תחבורה ותשתיות

בשנים האחרונות, בוצע הליך משמעותי בפיתוח התשתיות בעיר. המחויבות של העיר לשיפור התחבורה, השירותים הציבוריים והתכנון העירוני שיפרה את אטרקטיביות העיר. השקעות בתשתיות לא רק הופכות את העיר למקום טוב יותר לחיות בו אלא גם תורמות להעלאת ערכי הנכסים.

פיזור וגיוון בנדל"ן

שוק הנדל"ן של יוסטון מציע מגוון רחב של הזדמנויות השקעה, כאשר סקטור המגורים הינו אחד מאפיקי ההשקעה הבולטים. ביוסטון ישנן אפשרויות שיתאימו לאסטרטגיות השקעה שונות, בטווחי מחירים שונים ובקהלי יעד שונים. גודלה של העיר ושכונותיה המגוונות מספקים למשקיעים אפשרויות להתאים את השקעות הנדל"ן לקהל היעד המתאים.

יוסטון הינה חלומו של כל משקיע נדל"ן

העיר יוסטון מאופיינת במדיניות לעידוד יזמות והשקעות, הבאה לידי ביטוי בבירוקרטיה מועטה באופן משמעותי לעומת יעדי השקעה אחרים בארה"ב. בנוסף, הוצאת ההיתרים מתבצעת בקלות ובמהירות תוך חודשים בודדים, והעירייה מעודדת יזמים ובעלי קרקעות כך שניתן לצמצם עיכובים בזמנים ועלויות לא מתוכננות.

לתיאום פגישה והקבלת פרטים נוספים אודות הזדמנויות ההשקעה ביוסטון הקליקו:

 

השקעות נדל"ן ביוון

כך סיכמה יוון את שנת 2023

לאחר התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה, שנת 2023 בענף התיירות הציגה שיאים חדשים. כיצד נראו השנים האחרונות בענף התיירות ביוון? 2019 – שנת השיא של התיירות ביוון,

מסלולי השקעה

יתרונות ההשקעה בקרן נדל"ן

אחד המסלולים הבולטים בענף ההשקעות בישראל ובעולם הוא השקעה בקרנות נדל"ן. מדובר באפיק השקעה אלטרנטיבי שמטרתו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי, להתנתק מהתנודתיות בהשקעות המסורתיות

השקעות נדל"ן בחו"ל

המחזור הכלכלי החדש מייצר הזדמנויות חדשות

כל כלכלה נעה במחזוריות (Economic cycle). המחזוריות מתבטאת בהתרחבות וצמיחה, הגעה לפיק, הצטמצמות עד לנקודת שפל, ולבסוף התאוששות. כיצד משפיע המחזור הכלכלי על שוק הנדל"ן?

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.