במיוחד בימים אלו, היתרון המרכזי של השקעה באמצעות קרן נדל״ן הוא האפשרות להשקיע בנדל"ן באופן מגוון בכמה פרויקטים בו זמנית תוך פיזור סיכונים, וזאת במקום להשקיע בנכס בודד ולשים את כל הביצים בסל אחד.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים להשקיע בקרן נדל״ן?

  • מי מנהל הקרן ומה הניסיון שלו?
  • האם ישנה שותפות וזהות אינטרסים עם מנהל הקרן?
  • מהו אופן חלוקת הקרן והרווחים?
  • מהי האסטרטגיה של הקרן ובאיזה סקטור היא ממוקדת?
  • מהם מיקום הנכסים בהם תשקיע הקרן?
  • האם סוג ההשקעה מתאים לצרכים התזרימיים שלכם?
  • כיצד מתייחסים לסיכונים וניהולם?
  • מהו צפי התשואה לאורך זמן?

איך עדיין נוכל לנהל את הסיכונים בהשקעה בצורה נבונה?

בדקו עד כמה התוכנית העסקית של ההשקעה בקרן שמרנית ולוקחת מרווחי ביטחון בהנחות היסוד שלה לקביעת התשואות והאם החברה המנהלת את הקרן בעלת אינטרס זהה לשלכם. כמו כן, יש לוודא שהחברה המנהלת מבצעת היערכות מראש ובודקת מכל זווית את היזם והפרויקטים בקרן כדי שתדע להתמודד עם תרחישים שונים בטווח הארוך.

הכירו את קרן ההון של RM GROUP ביוון

הזדמנות השקעה ראשונה מסוגה בענף המלונאות במדינה התיירותית שנהנית מכלכלה בצמיחה, עלייה בדירוג האשראי וגידול מרשים בהשקעות זרות. אחת הסיבות לכך טמונה בביקוש הגדול אל מול המחסור בהיצע בחדרי מלון באתונה בשילוב מדיניות מיסוי נוחה ומענקים לעידוד השקעות מטעם המדינה. הקרן תשקיע בנכסים קיימים בלב האזור התיירותי של אתונה אשר יושבחו ויוסבו לבתי מלון, במודל עסקאות VALUE-ADD ובכך מאפשרת השקעה בפורטפוליו נכסים מנצח.

למי מתאימה הקרן?

הקרן מתאימה למשקיעים המחפשים הגנה באמצעות פיזור סיכונים לטווח שבין 3-5 שנים. נזכיר כי אחד היתרונות המרכזיים של הקרן הוא האפשרות להשקיע בנדל"ן באופן מגוון לצד אסטרטגיה ממוקדת ושמרנית, וזאת לעומת השקעה בנכס בודד. בנוסף, המשקיעים בקרן נהנים מקדימות בהחזר הקרן והרווחים וכן ניסיון רב של הקבוצה בחקר השוק המעמיק ובחינת העסקאות, אשר מבוצעים ע"י צוות המומחים של RM GROUP.

רוצים לשמוע עוד על הזדמנות ההשקעה בקרן? צרו קשר עכשיו

השקעות נדל"ן ביוון

כך סיכמה יוון את שנת 2023

לאחר התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה, שנת 2023 בענף התיירות הציגה שיאים חדשים. כיצד נראו השנים האחרונות בענף התיירות ביוון? 2019 – שנת השיא של התיירות ביוון,

מסלולי השקעה

יתרונות ההשקעה בקרן נדל"ן

אחד המסלולים הבולטים בענף ההשקעות בישראל ובעולם הוא השקעה בקרנות נדל"ן. מדובר באפיק השקעה אלטרנטיבי שמטרתו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי, להתנתק מהתנודתיות בהשקעות המסורתיות

השקעות נדל"ן בחו"ל

המחזור הכלכלי החדש מייצר הזדמנויות חדשות

כל כלכלה נעה במחזוריות (Economic cycle). המחזוריות מתבטאת בהתרחבות וצמיחה, הגעה לפיק, הצטמצמות עד לנקודת שפל, ולבסוף התאוששות. כיצד משפיע המחזור הכלכלי על שוק הנדל"ן?

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.