כולם מדברים על השקעות

כולם מדברים על השקעות – אף אחד לא מדבר על ההשקעה

מאז ומתמיד ניו יורק הייתה מרכז תיירותי פופולרי וזו גם נחשבת בעיני רבים לבירה הכלכלית של העולם. אין ספק כי תחומים רבים נחשבים למובילים במדינה ניו יורק וביניהם כמובן גם תחום הנדל"ן. רבים מהישראלים החלו להשקיע בנדל"ן בארה"ב והבינו את הפוטנציאל שבהשקעות נדל"ן מעבר לים. כולם מדברים על מקומות שונים להשקעה אבל אף אחד לא מדבר על ה-השקעה: מנהטן.

מדוע דווקא במנהטן?

מנהטן היא עיר צפופה מאוד ביחס האוכלוסייה לשטח ועל כן מיקומה המרכזי והפעילות התמידית בה גורמים לכך שגם הביקוש במקום יהיה תמידי. מכאן שהסיכון להשקעה שלא תניב רווח תהיה נמוכה יותר ופוטנציאל התשואה הוא גבוה יותר. בשל צפיפותו  של האי לצד מיקומו המרכזי והפופולריות של עיר זו – מרבית הדירות במקום מוחלפות בבנייני יוקרה כך שאנשים ממעמד הביניים כבר לא יכולים להרשות לעצמם לגור שם ונאלצים לעבור לערים הסמוכות.

אז היכן הפוטנציאל?

במקום שאחרים רואים סיכון או בעיה אנו רואים הזדמנות. אנו (ומשקיעים רבים אחרים מרחבי העולם) מבינים את הבעייתיות שנוצרה בעקבות דחיקת מעמד הביניים בשל יוקר הדירות שרק הולך ועולה ועל כן נוצרו חוסרים של דירות שאותם אנשים ממעמד הביניים יכולים לממן לעצמם ולהישאר לגור במקום בו הם אוהבים. על כן החליטו יזמים רבים להשקיע בבניית נכסים חדשים במנהטן המיועדים למעמד הביניים. אחרים רכשו נכסים קיימים, השביחו אותם ומכרו ברווח מהיר. הביקוש עצום והיד עוד נטויה ועל כן מדובר בהשקעה הטובה ביותר שאפשר לעשות בשנים אלה ובאזור זה בארה"ב וכדאי לנצל אותה.

האם מדובר בשטחים או בתים הנמצאים בפרברי העיר ואין להם ביקוש?

הבתים שתוכלו לרכוש, להשביח ולמכור הנם בתים הנמצאים ברחובות המרכזיים של מנהטן ובקנייה חכמה ונכונה, ניתן לבצע השבחה מתונה לאורך הזמן ותוך כמה שנים למכור את הנכס ברווח מהיר.

השקעות נדל"ן בחו"ל

שוכרי עוגן – המרכיב הסודי להצלחה

כמו בכל פרויקט נדל"ן להשקעה, הממוקם באזור ביקוש ויש בו את כל האלמנטים שאמורים להפוך אותו למוצלח באמת, ישנו מרכיב נוסף שיכול להוות בטוחה משמעותית בפרויקט- שוכרי העוגן.

השקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעות נדל"ן בארה"ב בצל המשבר שיצר ווריאנט הדלתא

כיום עיקר החדשות בארה"ב מתייחסות לווריאנט הדלתא שתפס כותרות ברחבי העולם, אך מנגד מדברים לא מעט על החזרה לשגרה ועליית המחירים, שמתחילים לחזור לעצמם ממש כמו בתקופת טרום הקורונה. אומנם הדרך עדיין רחוקה, אך נראה כי דווקא עכשיו זוהי הזדמנות להשקיע בארה"ב לפני החזרה המלאה לשגרה, כל עוד המחירים עדיין נמוכים.

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך

רגע, לפני שאתם ממשיכים לגלוש...

נותרו 5 מקומות אחרונים להשקעה בפרויקט ה-9 שלנו בניו יורק!

למה להשקיע בפרויקט?

לשיחה עם נציג השאירו פרטים: