כולם מדברים על השקעות – אף אחד לא מדבר על ההשקעה

מאז ומתמיד ניו יורק הייתה מרכז תיירותי פופולרי וזו גם נחשבת בעיני רבים לבירה הכלכלית של העולם. אין ספק כי תחומים רבים נחשבים למובילים במדינה ניו יורק וביניהם כמובן גם תחום הנדל"ן. רבים מהישראלים החלו להשקיע בנדל"ן בארה"ב והבינו את הפוטנציאל שבהשקעות נדל"ן מעבר לים. כולם מדברים על מקומות שונים להשקעה אבל אף אחד לא מדבר על ה-השקעה: מנהטן.

מדוע דווקא במנהטן?

מנהטן היא עיר צפופה מאוד ביחס האוכלוסייה לשטח ועל כן מיקומה המרכזי והפעילות התמידית בה גורמים לכך שגם הביקוש במקום יהיה תמידי. מכאן שהסיכון להשקעה שלא תניב רווח תהיה נמוכה יותר ופוטנציאל התשואה הוא גבוה יותר. בשל צפיפותו  של האי לצד מיקומו המרכזי והפופולריות של עיר זו – מרבית הדירות במקום מוחלפות בבנייני יוקרה כך שאנשים ממעמד הביניים כבר לא יכולים להרשות לעצמם לגור שם ונאלצים לעבור לערים הסמוכות.

אז היכן הפוטנציאל?

במקום שאחרים רואים סיכון או בעיה אנו רואים הזדמנות. אנו (ומשקיעים רבים אחרים מרחבי העולם) מבינים את הבעייתיות שנוצרה בעקבות דחיקת מעמד הביניים בשל יוקר הדירות שרק הולך ועולה ועל כן נוצרו חוסרים של דירות שאותם אנשים ממעמד הביניים יכולים לממן לעצמם ולהישאר לגור במקום בו הם אוהבים. על כן החליטו יזמים רבים להשקיע בבניית נכסים חדשים במנהטן המיועדים למעמד הביניים. אחרים רכשו נכסים קיימים, השביחו אותם ומכרו ברווח מהיר. הביקוש עצום והיד עוד נטויה ועל כן מדובר בהשקעה הטובה ביותר שאפשר לעשות בשנים אלה ובאזור זה בארה"ב וכדאי לנצל אותה.

האם מדובר בשטחים או בתים הנמצאים בפרברי העיר ואין להם ביקוש?

הבתים שתוכלו לרכוש, להשביח ולמכור הנם בתים הנמצאים ברחובות המרכזיים של מנהטן ובקנייה חכמה ונכונה, ניתן לבצע השבחה מתונה לאורך הזמן ותוך כמה שנים למכור את הנכס ברווח מהיר.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.