לאחר התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה, שנת 2023 בענף התיירות הציגה שיאים חדשים.

כיצד נראו השנים האחרונות בענף התיירות ביוון?

2019 – שנת השיא של התיירות ביוון, עם כ- 33 מיליון מבקרים בשנה.

2020 – תחילת משבר הקורונה, כמו בכל העולם התיירות השתתקה.

2021 – יוון הוכתרה כיעד התיירותי מספר 1 באירופה עם 14.7 מיליון מבקרים.

2022 – יוון חזרה לעצמה ובגדול, עם כ-27.8 מיליון מבקרים בשנה.

2023 – יוון שוברת שיא חדש וחצתה את רף 33 מיליון התיירים שביקרו בה בשנת 2019.

המקומיים הרגישו זאת היטב, בנמלי התעופה ברחבי המדינה ובאתונה בפרט וכעת התפרסמו הנתונים הרשמיים, שנת 2023 לא אכזבה. 

שבירת שיאים בנמלי התעופה

בנמלי התעופה של יוון מדווחים על שבירת שיא כל הזמנים ב-2023, כאשר עברו בהם יותר נוסעים מבשנים 2022 ו- 2019. בנוסף, מספר התיירים שהגיעו לנמל התעופה של העיר אתונה זינק ב-17% בשנה החולפת.

התיירים ממשיכים לנהור ליוון

במהלך שנת 2023 נכנסו ליוון למעלה מ-36 מיליון תיירים. מדובר בנתון חסר תקדים, שיא חדש לאחר שנת 2019 שנרשמה כמוצלחת ביותר בענף התיירות ביוון. בהמשך לכך, שאר הפרמטרים המרכיבים את סך ההכנסות מתיירות, זינקו בצורה חדה אשר עולה על התחזיות. הבנק היווני הלאומי פרסם את ההכנסות מתיירות ששברו אף הן את השיא ועומדות על 20.5 מיליארד אירו. מדובר בשיא כל הזמנים ובעלייה של 17% מההכנסות ב-2022.

תיירות ללא עונתיות

כאמור, אי אפשר לדבר על יוון מבלי לציין את עיר הבירה אתונה שחוותה מספר לינות גבוה של 10.6 מיליון, תוך שהיא ממשיכה למצב את עצמה כיעד אטרקטיבי לחופשה עירונית בכל עונות השנה. המחיר הממוצע לחדר ADR עלה ביותר מ-20%, וכך גם נתוני התפוסה.

קיימת עלייה משמעותית בכמות התיירים הנכנסת ליוון מול שנת השיא של 2019 ובמקביל גידול בימי השהייה, ADR ותפוסה במלונות

 

 

לתיאום פגישה וקבלת פרטים אודות הזדמנויות ההשקעה ביוון הקליקו:

מסלולי השקעה

יתרונות ההשקעה בקרן נדל"ן

אחד המסלולים הבולטים בענף ההשקעות בישראל ובעולם הוא השקעה בקרנות נדל"ן. מדובר באפיק השקעה אלטרנטיבי שמטרתו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי, להתנתק מהתנודתיות בהשקעות המסורתיות

השקעות נדל"ן בחו"ל

המחזור הכלכלי החדש מייצר הזדמנויות חדשות

כל כלכלה נעה במחזוריות (Economic cycle). המחזוריות מתבטאת בהתרחבות וצמיחה, הגעה לפיק, הצטמצמות עד לנקודת שפל, ולבסוף התאוששות. כיצד משפיע המחזור הכלכלי על שוק הנדל"ן?

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.