קבוצת RM בוחרים את הפרויקטים היצירתיים בעולם – השקעה במלון בזנזיבר

כאשר מחפשים את ההשקעה הבא שלנו יש כל כך הרבה דברים לבדוק שכן לא תמיד קל להחליט היכן לשים את הכסף שלנו ולרכוש נכס. פעם בעשור מגיעה הזדמנות לרכוש נכס במקום שבו יש צמיחה כלכלית צפויה של מאות אחוזים ולכן החברה הישראלית המצליחה RM GROUP מקימה את בית המלון הישראלי הראשון באי זנזיבר. אם גם לכם יש חלום להשקיע בנכס מופלא משלכם על האי הפופולרי – זו ההזדמנות הנדירה שלכם.

מעט על האי ומדוע כדאי להשקיע שם

האי זנזיבר נמצא באפריקה ושייך למדינת טנזניה. רבים מכם מכירים את האי מתמונות של חבריכם מטיול ונופש באי או שמעתם עליו בדרך אחרת. מדובר באחד האיים הפופולריים ביותר בעולם המונה מיליוני תיירים מידי שנה. חלקו האחד של האי מכיל בעיקר את האזור הבנוי שלו עם תושביו, מתמחי קניות, מסעדות נפלאות, בתי מלון ועוד. הצד השני של האי מונה חופים זהובים ואטרקציות הקשורות בעיקר בים השקוף והמופלא שמזכיר לנו תמונות מגלויות או שומרי מסך. כמות התיירים האסטרונומית הפוקדת את האי מדי שנה מסייעת היטב לתושבי המקום להתקיים ועסקים רבים המופעלים במקום הם עבור התיירים באי. יש עלייה של מאות אלפי תיירים באי מדי שנה והרבה פחות יחידות דיור שנבנות ועל כן כאשר הביקוש גדל צריך להגדיל גם את ההיצע.

מודל ההשקעה של קבוצת RM

קבוצת RM הנה חברת נדל"ן וותיקה ומנוסה בתחום ההשקעות והנדל"ן ופועלת בעיקר בפרויקטים מעבר לים. החברה אוהבת להשקיע בפרויקטים יצירתיים נפלאים וביניהם בין המלון הישראלי הראשון בזנזיבר הנבנה בשיתוף פעולה עם סגן נשיא התאחדות המלונאות בישראל ורשת A.A הוטלס. במקום יש 62 יחידות, כאשר 13 מתוכן שייכות לקבוצת RM שכחלק ממדיניות ההשקעה שלה היא משתתפת בעצמה בהשקעות שהיא מציע ללקוחותיה. זה אומר ש39 יחידות פנויות מספקות הזדמנות נהדרת עבור יזמים ישראלים המעוניינים להשקיע בפרויקט יצירתי באי הקסום.

רוצים להשקיע בצורה יצירתית? – אל תחכו שהיחידות יגמרו

62 היחידות המוצעות למכירה צפויות להימכר תוך זמן קצר ולכן מהרו ליצור קשר ולברר פרטים בנושא. מדובר בהשקעה שעל פי התחזיות צפויה להחזיר את עצמה בתוך מספר שנים בלבד וכן להגדיל את התשואה משנה לשנה בשל הביקוש ההולך ועולה במקום.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.