איך להשקיע בנדל"ן בארה"ב

קח אותו לאט את הזמן….אך לא יותר מידי

בימים אלו, ימים של אי וודאות בריאותית, כלכלית ובכלל משקיעים רבים שואלים אותי לגבי השקעות הנדל"ן שביצעו ובכלל מה לעשות עם הכסף, במצב שהים סוער ואין תשובה חד משמעית לכמה זמן ובאיזו עוצמה.

 

ההשקעה הבסיסית והראשונית

ראשית, אני חוזר לאסטרטגיית ההשקעה הבסיסית והראשונית, לפיה אני נוהג בכלל התחומים- אני משקיע לאורך זמן.
מה זה בעצם אומר?
כאשר אני מחליט במה להשקיע (בנדל"ן או בשוק ההון) אני בוחן האם זו השקעה שאני רוצה להיות הבעלים שלה, האם זהו נכס במיקום ומסוג שאני מאמין שיניב לי רווחים לאורך זמן, כאשר אני מסתכל על הדברים בצורה הזאת ולא בצורה של שכירות חודשית, רבעונית או שנתית אני מבין שדברים יכולים ותמיד ישתבשו- תמיד יהיה שוכר שלא משלם, הנכס יהיה ריק תקופה, יהיו תקלות ולעיתים גם משברים ודברים לא צפויים ואז אני בונה את האסטרטגיה שלי ככה שיהיה לי אורך רוח במידה ודברים ישתבשו. זו הסיבה שבתור מנהל של חברת השקעות בנדל"ן בשנת 2019 בחרנו להשקיע רק ב-11 פרויקטים מתוך מעל ל-450 הצעות השקעה שהוצאו לנו, בתוך אותן 450 הצעות השקעה היו הצעות טובות נקודתית, אפילו טובות מאוד, שבחרנו לא לקחת כי לא התאימו למקומות ולסוגי ההשקעות בהם אנחנו רוצים להשקיע לטווח ארוך.

 

דוגמה: גרף מחירי הנדל"ן ביוסטון ב-40 השנים האחרונות

 

היתרון בהסתכלות השקעה לטווח ארוך- השקעת ערך, היא הוודאות שההשקעה נותנת לך גם ביום סגריר, מכיוון שסביר להניח שבהשקעה ארוכת טווח תימצא נקודת הרווח. אם נסתכל על הברבורים השחורים והמשברים שפקדו את העולם לאורך השנים החל ממגפות כמו השפעת הספרדית, דרך מלחמות עולם וגם דרך משברים כלכלים כמו בועת הדוט קום והסאב פריים, נראה שמי שהסתכל לטווח ארוך ושנשם עמוק, הרוויח ובגדול. למעשה גם אותו משקיע חסר מזל שרכש נכס יום לפני נפילת המחירים בכל אחד מהמשברים שהיו במאה השנים האחרונות, הרוויח אם המתין 10 שנים.

יתרון נוסף הוא ההבנה בהזדמנויות שצצות בשוק, זה בדיוק הזמן למצוא את המוכרים שלהוטים למכור, אלה שלא נערכו לברבור השחור כי הסתכלו לטווח קצר ולשמיים בהירים ועכשיו צריכים כסף נזיל ומהר וכך לאסוף נכסים מעולים במחיר הזדמנותי.

חשוב לזכור שאת ההשקעות הטובות ביותר עשו מי שהיו חכמים לקנות במשבר ב-2008 שכולם אמרו שמי שקונה נדל"ן עכשיו כנראה השתגע וזה בדיוק מה שאנחנו כמשקיעים מחפשים.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך