שוק הנדל״ן הגלובלי מביא עמו לא מעט הזדמנויות, כאשר הטובות ביותר אלו הזדמנויות השקעה שאינן מתבצעות בעת שיאה של מגמה חיובית, אלא בעיקר בעת משבר. כחברה המתמחה בהשקעות נדל"ן מעבר לים, מה שמנחה אותנו הוא האפשרות לייצר רווחים נאים למשקיעים לצד ביטחון לכספם, וזאת תוך ניצול הזדמנויות חריגות בשוק בהן אנו מזהים פוטנציאל רווח עתידי.

כאשר אנו מחפשים את ההשקעה הבאה, אחד השיקולים המשמעותיים בבחינת כדאיות השקעה הוא המומנטום. בכל הקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל, ישנן הזדמנויות השקעה מגוונות ביעדים ובסקטורים שונים. לעיתים, מגיעה הזדמנות לרכוש נכס ביעד מתפתח שבו יש צמיחה כלכלית, ולמרות שמדובר בפרויקטים שונים בנוף – כך גם ישנו פוטנציאל משמעותי.

ריכזנו עבורכם את 5 הסיבות שמובילות אותנו להשקיע בזנזיבר

  • ביקוש גבוה לעומת היצע נמוך: זנזיבר הוא אחד האיים הפופולאריים ביותר כיעד לחופשה עבור מבקרים שמגיעים אליו מכל העולם מדי שנה. הביקוש הגבוה לחופשה באי במלונות ברמת 4 כוכבים ומעלה נמצא במגמת עלייה לעומת ההיצע הנמוך הקיים באי. לאחר מגפת הקורונה וההתאוששות המרשימה בתחום המלונאות ב-2022, שנת 2023 בזנזיבר מאופיינת בהמשך התאוששות ושבירת שיאי תיירות חדשים הבאים לידי ביטוי בקצב הגידול בכמות התיירים הנכנסים לאי משנה לשנה. עד חודש אוגוסט כולל, נכנסו לזנזיבר 402,216 תיירים לעומת 322,748 עבור אותה תקופה אשתקד.

 

  • עלויות תפעול נמוכות אל מול מחירי לינה מערביים: אך קצב הצמיחה האדיר בתיירות הנכנסת לעומת היצע המלונות הנמוך הוא לא הסיבה היחידה שהופכת את האי הקסום להזדמנות השקעה אטרקטיבית, אלא גם הפער הגדול שבין מחירי הלינה באי (בדומה למחירי הלינה במערב), לבין עלויות הבנייה והתפעול הנמוכות באופן משמעותי לענף, המהווה פוטנציאל רווח גדול.
  • עונת תיירות ארוכה: פוטנציאל הרווח גדול אף יותר כאשר מדובר ביעד שעונת התיירות בו היא ארוכה במיוחד ונמשכת 10 חודשים חזקים בשנה.
  • ממשלה המעודדת משקיעים זרים: גם ממשלת זנזיבר זיהתה את הפוטנציאל הגלום בענף והקימה מוסד ממשלתי בשם ZIPA שתפקידו לקדם יוזמות השקעה ולתת הטבות מס והקלות נרחבות למשקיעים הזרים בתחום התיירות והמלונאות בזנזיבר. כך למשל, המשקיעים הזרים נהנים מפטור ממס חברות בזנזיבר לתקופה של 5 שנים.
  • מבט לעתיד– תשתיות ופיתוחים: ממשלת זנזיבר משקיעה משאבים רבים בענף התיירות ונמצאת בתנופת פיתוח אדירה הכוללת הקמת תשתיות, סלילת כבישים, פתיחת טרמינל חדש, שדה תעופה נוסף ועוד.

אנחנו ב- RM GROUP זיהינו את הפוטנציאל באי הקסום כבר ב-2018 ורכשנו קרקע בחוף Pongwe המבוקש, שם בנינו את TOA – מלון יוקרה ברמת 5 כוכבים שזוכה לביקורות מצוינות ועלייה משמעותית בתפוסה, תוך קצת יותר משנה מאז שנפתח לראשונה.

לאור ההצלחה, נפתח חלון הזדמנויות להשקעה במלון עם בניית אגף חדש ובו 12 סוויטות מפוארות, עם נוף לים וגישה ישירה לבריכה.

השקעות נדל"ן בארצות הברית

שוק הנדל"ן בארה"ב – סקירת רבעון Q4-2023

בשנת 2023 גל ההעלאות הריבית נמשך עם העלייה ה-11 במספר. ברבעון האחרון הריבית נותרה ללא שינוי, כאשר בכירי הפד מעריכים כי מחזור העלאת הריבית הגיע

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.