את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה ממדינה מתפתחת בעלת נתונים טבעיים שופעים.

התיירות הנכנסת אשר הואטה בגלל משבר הקורונה, חוזרת במהירות מאז הרבעון הרביעי של שנת 2020 למספרים הגדולים של כמות המבקרים, בין השאר בזכות העובדה כי זנזיבר הינה מדינה ירוקה. מספר השיא של מבקרים אשר נמדד ביותר מחצי מיליון לשנה – שוב מעבר לפינה.

נדל"ן בזנזיבר – השקעה גם בסיוע המדינה

כמות הכסף הזר המושקע באי המבטיח עומדת על גידול שנתי של כ – 33% מאז שנת 2010. הממשלה אשר זיהתה את קריצת המשקיעים אליה הקימה גוף ממשלתי המסייע בביצוע השקעות זרות בזנזיבר ועושה ככל האפשר כדי להקל עליהן.

והמספרים, כמו תמיד, משקפים את האמת. האי הקטן המוקף בחופים נחשקים נהנה מ – 455 בתי מלון, אך 90% מהם ברמה של פחות מארבעה כוכבים – בזמן שהביקוש הוא בדיוק ההיפך. הצמיחה האדירה בתיירות לעומת ההיצע הנמוך הפך את האי ליעד אטרקטיבי מאוד למשקיעים כאשר אחת ההטבות היא פטור ממס למשך חמש השנים הראשונות בזנזיבר.

השקעה במלונות יוקרה

אם כבר השקעה בזנזיבר – מוטב להשקיע בהקמת מלון בוטיק ברמה של חמישה כוכבים. כפי שצוין, ההיצע הנמוך במלונות יוקרה הפך את האי ליעד אטרקטיבי מאוד למשקיעים. מרכיב חשוב נוסף לאטרקטיביות הפרויקטים הוא מחירי המלונאות המערביים לעומת כוח אדם ובניה במחירים נמוכים משמעותית לענף.

לבחור נכון את ההשקעה המתאימה

שותפים למסע מהווים את אחד מהמרכיבים החשובים ביותר להצלחת ההשקעה.
RM GROUP שותפה בכל אחד מהפרויקטים אשר מוצעים למשקיעים חיצוניים. פרוטפוליו ההשקעות של החברה בזנזיבר כולל קרקעות בארבעה חופים שונים ברחבי האי.

כיום, מתמקדת החברה בשני פרויקטים מרכזיים באי, הפרויקט הראשון, החל לפני כשנתיים ברצועת החוף המבוקשת Pongwe ברכישת שטח לטובת הקמת מלון יוקרה. כיום המלון נמצא בשלבי בנייה אחרונים. לאור הפוטנציאל הגדול הוחלט להרחיב את הפרויקט ולבנות יחידות יוקרתיות נוספות הממוקמות בקו ראשון לחוף הים.

פרויקט נוסף ממוקם ברצועת החוף Kiwengwa שבו נרכשה קרקע בגודל 107 דונם לטובת הקמת מלון 5 כוכבים נוסף שכולל 120 חדרים ו-40 וילות.

בפרויקטים אלו,RM GROUP מציעה הזדמנות כניסה לענף התיירות, אחד מהענפים הצומחים בעולם ביעד שבו פער ניכר בין ביקוש התיירות הנכנסת להיצע החדרים הפנויים שרק הולך ומעמיק

 

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.