השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה ממדינה מתפתחת בעלת נתונים טבעיים שופעים.

התיירות הנכנסת אשר הואטה בגלל משבר הקורונה, חוזרת במהירות מאז הרבעון הרביעי של שנת 2020 למספרים הגדולים של כמות המבקרים, בין השאר בזכות העובדה כי זנזיבר הינה מדינה ירוקה. מספר השיא של מבקרים אשר נמדד ביותר מחצי מיליון לשנה – שוב מעבר לפינה.

נדל"ן בזנזיבר – השקעה גם בסיוע המדינה

כמות הכסף הזר המושקע באי המבטיח עומדת על גידול שנתי של כ – 33% מאז שנת 2010. הממשלה אשר זיהתה את קריצת המשקיעים אליה הקימה גוף ממשלתי המסייע בביצוע השקעות זרות בזנזיבר ועושה ככל האפשר כדי להקל עליהן.

והמספרים, כמו תמיד, משקפים את האמת. האי הקטן המוקף בחופים נחשקים נהנה מ – 455 בתי מלון, אך 90% מהם ברמה של פחות מארבעה כוכבים – בזמן שהביקוש הוא בדיוק ההיפך. הצמיחה האדירה בתיירות לעומת ההיצע הנמוך הפך את האי ליעד אטרקטיבי מאוד למשקיעים כאשר אחת ההטבות היא פטור ממס למשך חמש השנים הראשונות בזנזיבר.

השקעה במלונות יוקרה

אם כבר השקעה בזנזיבר – מוטב להשקיע בהקמת מלון בוטיק ברמה של חמישה כוכבים. כפי שצוין, ההיצע הנמוך במלונות יוקרה הפך את האי ליעד אטרקטיבי מאוד למשקיעים. מרכיב חשוב נוסף לאטרקטיביות הפרויקטים הוא מחירי המלונאות המערביים לעומת כוח אדם ובניה במחירים נמוכים משמעותית לענף.

לבחור נכון את ההשקעה המתאימה

שותפים למסע מהווים את אחד מהמרכיבים החשובים ביותר להצלחת ההשקעה.
RM GROUP שותפה בכל אחד מהפרויקטים אשר מוצעים למשקיעים חיצוניים. פרוטפוליו ההשקעות של החברה בזנזיבר כולל קרקעות בארבעה חופים שונים ברחבי האי.

כיום, מתמקדת החברה בשני פרויקטים מרכזיים באי, הפרויקט הראשון, החל לפני כשנתיים ברצועת החוף המבוקשת Pongwe ברכישת שטח לטובת הקמת מלון יוקרה. כיום המלון נמצא בשלבי בנייה אחרונים. לאור הפוטנציאל הגדול הוחלט להרחיב את הפרויקט ולבנות יחידות יוקרתיות נוספות הממוקמות בקו ראשון לחוף הים.

פרויקט נוסף ממוקם ברצועת החוף Kiwengwa שבו נרכשה קרקע בגודל 107 דונם לטובת הקמת מלון 5 כוכבים נוסף שכולל 120 חדרים ו-40 וילות.

בפרויקטים אלו,RM GROUP מציעה הזדמנות כניסה לענף התיירות, אחד מהענפים הצומחים בעולם ביעד שבו פער ניכר בין ביקוש התיירות הנכנסת להיצע החדרים הפנויים שרק הולך ומעמיק

 

השקעות נדל"ן בזנזיבר

שוק מתפתח במהירות: מבט קדימה אל האי זנזיבר

כאשר אנו מחפשים את ההשקעה הבאה, יש כל כך הרבה דברים לבדוק. אחד השיקולים המשמעותיים בבחינת כדאיות השקעה הוא המומנטום. בכל הקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל, יצר משבר הקורונה בשנתיים האחרונות הזדמנויות השקעה מגוונות ביעדים ובסקטורים שונים. לעיתים, מגיעה הזדמנות לרכוש נכס ביעד מתפתח שבו יש צמיחה כלכלית, אך מאחר ומדובר בפרויקטים שונים בנוף, משקיעים רבים חוששים מהשקעות מסוג זה. כאשר אנו מדברים על השקעה במדינה מתפתחת בה טמון פוטנציאל רווח גבוה, במרבית המקרים מדובר ביעדים שנמצאים על "סף התגלית" בהם ניתן להשקיע בענף המלונאות במחיר נמוך יחסית לפוטנציאל הגבוה, כאשר הצפי הוא שכמות התיירים תגדל משנה לשנה.

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך