הזדמנויות השקעה במנהטן

מנהטן 'חוזרת לחיים' ומייצרת הזדמנויות השקעה חד פעמיות דווקא במלונות

רגע לפני העומס התיירותי וחזרת מנהטן 'לחיים' לאחר המשבר, נוצרות הזדמנויות השקעה אטרקטיביות, אחת מהן היא של קבוצת RM GROUP המציעה למשקיעים הזדמנות להשקעה במלונאות, באזור המבוקש והתיירותי ביותר בלב מנהטן.

מנהטן, הרובע היוקרתי של ניו-יורק, ממש בימים אלה מתאוששת מהמשבר ותיירים נוהרים אליה זה אחר זה. אפשר להבין למה, עסקים נפתחים מחדש, עובדים חוזרים למשרדים והתיירות העסקית והמקומית חוזרת לקדמותה, ממש כפי שהיה לפני פרוץ המשבר. העובדה שמנהטן היא בירת הכלכלה של ארה"ב והעולם כולו, ויעד לוהט של תרבות ופנאי, באופן טבעי מייצרת צורך ממשי למלונאות, במיוחד באזורי תיירות ובסמוך למרכזים עסקיים.

להשקיע במקום שבו אחוז התפוסה במלונות עומד על 88-90%

השקעה במלונות במנהטן הפכה למבוקשת מאוד בפני משקיעים זרים, ובמיוחד בקרב משקיעים ישראליים המחפשים יעדי השקעה רווחיים שיעניקו להם שקט לטווח ארוך, וזאת כמובן ביחס להשקעות בנכסים. לדברי מתן פרטמן, בעלים ומנכ"ל של קבוצת RM GROUP המתמחה בהשקעות ויזמות נדל"ן מעבר לים: "השקעה במלונות במנהטן הפכה לכדאית מאוד, הרי התיירות בה היא מוצר בסיסי והמשבר יצר הזדמנויות אטרקטיביות שלא יהיו עוד. מנהטן היא הראשונה שהתאוששה מהמשבר עם כ- 60% מחוסנים, שזהו עוד טריגר לפתיחת 'עונת' התיירות".

מנהטן נחשבת לקסם של עיר ויעד תיירותי לוהט, ובה תמצאו הכל מהכל החל ממחזות, סרטים, בית לכוכבים האמריקאים הגדולים, הבורסה לניירות ערך הגדולה בעולם, וכן רבים ממרכזי חברות התקשורת האלקטרונית והפיננסים יושבות בה. כבר למעלה ממאה שנים היא מהווה מרכז כלכלי עצום הממגנט אליו תיירות עסקית, תיירות פנים ותיירות רגילה, מה שהופך אותה באופן טבעי לאזור עם אחוז תפוסה במלונות הגדול בעולם כ- 88-90% ביחס לממוצע העולמי העומד על כ- 60%.

המקום החזק בעולם

החלום של כל משקיע מנוסה הוא להשקיע במקום החזק בעולם, אך לא בכל מחיר וכידוע מנהטן יקרה מאוד. עם זאת, הפרויקט של קבוצת RM GROUP מהווה הזדמנות מעולה לא רק במחיר, אלא גם בלוקיישן ובאופי הפרויקט. לדברי פרטמן: "איתרנו הזדמנות מעולה למשקיעים שלנו, המגלמת מנגנון הגנות ובטוחות חריגים לענף. רכשנו מבנה ברחוב ברחוב מרכזי בניו-יורק, במחיר נמוך מאוד המתאים למחירים שהיו בשנת 2014, ולכן משקיעים יוכלו להיכנס להשקעה במחיר סופר אטרקטיבי עם צפי לאקזיט גבוה באופן משמעותי".

קבוצת RM GROUP מלווה משקיעים מעל עשור במנעד רחב של יעדים, עם עשרות פרויקטים בארץ ובחו"ל שהסתיימו בהצלחה ומניבים תשואות גבוהות למשקיעים. הפרויקט החדש הוא השמיני של הקבוצה בניו-יורק, והשני עם היזם הנוכחי, כאשר לקבוצה משרדים בארץ ובניו-יורק ובהם צוות מקומי וישראלי המתמחה באיתור הזדמנויות השקעה במחירים נמוכים באופן משמעותי ממחיר השוק.

הקבוצה מאפשרת למשקיעים להצטרף להשקעה במלון במנהטן ולרכוש שני מבנים בניו-יורק. המיקום מבוקש מאוד ונמצא באזור תיירותי ובלב מנהטן, שבו מלונות נמצאים באופן תמידי באחוז תפוסה גבוה מאוד.

החל מ- 130 אלף דולר ואתם משקיעים במקום היקר והטוב בעולם

ההשקעה במלונות במנהטן יחד עם RM GROUP, מתאימה למשקיעים מנוסים המחפשים הזדמנויות מעולות. מדובר על מבנה ששופץ ויהפוך למלון בן 5 קומות (נמצא בשלב סיום עבודות הגמר). המבנה ממוקם באזור תיירותי מאוד בלב מנהטן, ב- Flatiron District, בסמוך לבניין Flatiron המפורסם ול- Madison Square Park. המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מתשואה שוטפת, ומרווח הוני בתום 4 שנים לאחר מימושם.

על מנת לספק בטוחות גבוהות, הכסף עובר דרך חשבון נאמנות והשותפות חזקה מאוד – 50%  מהסכום משקיעה קבוצת RM יחד עם המשקיעים ו- 50% היזם, כך שמדובר על זהות אינטרסים מלאה. מלבד זאת, היזם מעניק ערבויות אישיות ואופציה ל- BuyOut  וקבלת הקרן חזרה בשנה השלישית.

השקעות נדל"ן בחו"ל

שוכרי עוגן – המרכיב הסודי להצלחה

כמו בכל פרויקט נדל"ן להשקעה, הממוקם באזור ביקוש ויש בו את כל האלמנטים שאמורים להפוך אותו למוצלח באמת, ישנו מרכיב נוסף שיכול להוות בטוחה משמעותית בפרויקט- שוכרי העוגן.

השקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעות נדל"ן בארה"ב בצל המשבר שיצר ווריאנט הדלתא

כיום עיקר החדשות בארה"ב מתייחסות לווריאנט הדלתא שתפס כותרות ברחבי העולם, אך מנגד מדברים לא מעט על החזרה לשגרה ועליית המחירים, שמתחילים לחזור לעצמם ממש כמו בתקופת טרום הקורונה. אומנם הדרך עדיין רחוקה, אך נראה כי דווקא עכשיו זוהי הזדמנות להשקיע בארה"ב לפני החזרה המלאה לשגרה, כל עוד המחירים עדיין נמוכים.

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך

רגע, לפני שאתם ממשיכים לגלוש...

נותרו 5 מקומות אחרונים להשקעה בפרויקט ה-9 שלנו בניו יורק!

למה להשקיע בפרויקט?

לשיחה עם נציג השאירו פרטים: