מנהטן 'חוזרת לחיים' ומייצרת הזדמנויות השקעה חד פעמיות דווקא במלונות

רגע לפני העומס התיירותי וחזרת מנהטן 'לחיים' לאחר המשבר, נוצרות הזדמנויות השקעה אטרקטיביות, אחת מהן היא של קבוצת RM GROUP המציעה למשקיעים הזדמנות להשקעה במלונאות, באזור המבוקש והתיירותי ביותר בלב מנהטן.

מנהטן, הרובע היוקרתי של ניו-יורק, ממש בימים אלה מתאוששת מהמשבר ותיירים נוהרים אליה זה אחר זה. אפשר להבין למה, עסקים נפתחים מחדש, עובדים חוזרים למשרדים והתיירות העסקית והמקומית חוזרת לקדמותה, ממש כפי שהיה לפני פרוץ המשבר. העובדה שמנהטן היא בירת הכלכלה של ארה"ב והעולם כולו, ויעד לוהט של תרבות ופנאי, באופן טבעי מייצרת צורך ממשי למלונאות, במיוחד באזורי תיירות ובסמוך למרכזים עסקיים.

להשקיע במקום שבו אחוז התפוסה במלונות עומד על 88-90%

השקעה במלונות במנהטן הפכה למבוקשת מאוד בפני משקיעים זרים, ובמיוחד בקרב משקיעים ישראליים המחפשים יעדי השקעה רווחיים שיעניקו להם שקט לטווח ארוך, וזאת כמובן ביחס להשקעות בנכסים. לדברי מתן פרטמן, בעלים ומנכ"ל של קבוצת RM GROUP המתמחה בהשקעות ויזמות נדל"ן מעבר לים: "השקעה במלונות במנהטן הפכה לכדאית מאוד, הרי התיירות בה היא מוצר בסיסי והמשבר יצר הזדמנויות אטרקטיביות שלא יהיו עוד. מנהטן היא הראשונה שהתאוששה מהמשבר עם כ- 60% מחוסנים, שזהו עוד טריגר לפתיחת 'עונת' התיירות".

מנהטן נחשבת לקסם של עיר ויעד תיירותי לוהט, ובה תמצאו הכל מהכל החל ממחזות, סרטים, בית לכוכבים האמריקאים הגדולים, הבורסה לניירות ערך הגדולה בעולם, וכן רבים ממרכזי חברות התקשורת האלקטרונית והפיננסים יושבות בה. כבר למעלה ממאה שנים היא מהווה מרכז כלכלי עצום הממגנט אליו תיירות עסקית, תיירות פנים ותיירות רגילה, מה שהופך אותה באופן טבעי לאזור עם אחוז תפוסה במלונות הגדול בעולם כ- 88-90% ביחס לממוצע העולמי העומד על כ- 60%.

המקום החזק בעולם

החלום של כל משקיע מנוסה הוא להשקיע במקום החזק בעולם, אך לא בכל מחיר וכידוע מנהטן יקרה מאוד. עם זאת, הפרויקט של קבוצת RM GROUP מהווה הזדמנות מעולה לא רק במחיר, אלא גם בלוקיישן ובאופי הפרויקט. לדברי פרטמן: "איתרנו הזדמנות מעולה למשקיעים שלנו, המגלמת מנגנון הגנות ובטוחות חריגים לענף. רכשנו מבנה ברחוב ברחוב מרכזי בניו-יורק, במחיר נמוך מאוד המתאים למחירים שהיו בשנת 2014, ולכן משקיעים יוכלו להיכנס להשקעה במחיר סופר אטרקטיבי עם צפי לאקזיט גבוה באופן משמעותי".

קבוצת RM GROUP מלווה משקיעים מעל עשור במנעד רחב של יעדים, עם עשרות פרויקטים בארץ ובחו"ל שהסתיימו בהצלחה ומניבים תשואות גבוהות למשקיעים. הפרויקט החדש הוא השמיני של הקבוצה בניו-יורק, והשני עם היזם הנוכחי, כאשר לקבוצה משרדים בארץ ובניו-יורק ובהם צוות מקומי וישראלי המתמחה באיתור הזדמנויות השקעה במחירים נמוכים באופן משמעותי ממחיר השוק.

הקבוצה מאפשרת למשקיעים להצטרף להשקעה במלון במנהטן ולרכוש שני מבנים בניו-יורק. המיקום מבוקש מאוד ונמצא באזור תיירותי ובלב מנהטן, שבו מלונות נמצאים באופן תמידי באחוז תפוסה גבוה מאוד.

החל מ- 130 אלף דולר ואתם משקיעים במקום היקר והטוב בעולם

ההשקעה במלונות במנהטן יחד עם RM GROUP, מתאימה למשקיעים מנוסים המחפשים הזדמנויות מעולות. מדובר על מבנה ששופץ ויהפוך למלון בן 5 קומות (נמצא בשלב סיום עבודות הגמר). המבנה ממוקם באזור תיירותי מאוד בלב מנהטן, ב- Flatiron District, בסמוך לבניין Flatiron המפורסם ול- Madison Square Park. המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מתשואה שוטפת, ומרווח הוני בתום 4 שנים לאחר מימושם.

על מנת לספק בטוחות גבוהות, הכסף עובר דרך חשבון נאמנות והשותפות חזקה מאוד – 50%  מהסכום משקיעה קבוצת RM יחד עם המשקיעים ו- 50% היזם, כך שמדובר על זהות אינטרסים מלאה. מלבד זאת, היזם מעניק ערבויות אישיות ואופציה ל- BuyOut  וקבלת הקרן חזרה בשנה השלישית.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.