הנה הסיבות להשקיע בה דווקא עכשיו:

האם יוון מיצתה את הפוטנציאל שלה?

השינויים לאחר הבחירות, המחירים שממשיכים לעלות בחדות, העלייה בדירוג האג"ח, התיירות המתפתחת והזדמנויות ההשקעה במגורים, במלונות וביעדים נוספים ברחבי יוון.​​​​​

כל אלה מראים על פוטנציאל עצום שעדיין לא מוצה ביוון!

דירוג האג״ח שטרף את הקלפים

לאחר הבחירות האחרונות ביוון,  בהן ראש הממשלה מיצוטאקיס נבחר לכהונה נוספת בת 4 שנים, התבשרה יוון כי היא בדרכה לקבלת דירוג השקעה לאג"ח שלה לאחר 13 שנים, והתמ"ג שב למצבו טרום תחילת משבר החוב.

המשמעות של עליה בדירוג האג"ח היא – השפעה ישירה על ההשקעות במדינה והמשך הצמיחה הכלכלית!

שטחי מגורים אחרונים בהחלט להשקעה באתונה

ידוע כי השקעות במגורים באזורי ביקוש בערים מרכזיות, כמו בכל מדינה בעולם הן בעלות פוטנציאל עצום. המשקיעים הישראלים אומנם אינם הראשונים שגילו את עיר הבירה אתונה, אך לאור העובדה שהקרבה הפיזית מאפשרת אחיזה טובה יותר בנכס, ישראלים רבים רכשו דירות בעיר התיירותית. עם השנים ההיצע מצטמצם, בעיקר לאור העובדה שבאתונה אין כמעט שטחים פנויים בתוך העיר, בהם ניתן להקים בניינים חדשים.

אך עדיין נותרו הזדמנויות השקעה בודדות, כמו פרויקט FALIRO בו משקיעה הקבוצה במיקום מרכזי – קו ראשון לים בטיילת של אתונה המחבר בין מרכז העיר, לרצועת החוף של אתונה ולפיראוס. במסגרת פרויקט זה נרכשה קרקע בשטח של 4.5 דונם לטובת בניית מגורי יוקרה. זהו השטח האחרון המיועד לבניית בנייני מגורים בקו ראשון לים באזור המבוקש.

 

הסבה והשבחת מבני משרד למלונות

ידוע כי כלכלת יוון מתבססת בעיקרה על תיירות. התיירים שמגיעים אליה מדי שנה מהווים מקור הכנסה עיקרי, ולכן רבים בוחרים להשקיע בעיקר במלונות. נציין כי קיים פער משמעותי בין היצע חדרי המלונות לביקוש האדיר ביוון כולה ובעיר הבירה אתונה בפרט. אך איך בכל זאת אפשר להשקיע בעיר כל כך עמוסה?

בסקטור המלונאות, אחד הפתרונות הנפוצים הוא מודל רכישת מבנים ששימשו בעבר למשרדים והסבתם והשבחתם לבתי מלון. פורטפוליו הפרויקטים המלונאים שלנו באתונה, הוא דוגמה למימוש הפוטנציאל בשוק בו קיים ביקוש אדיר.

השקעות גם מחוץ לאתונה

ממשלת יוון צפויה להשקיע בפיתוח ממשלתי נרחב ביעדים שונים ביוון, מהלך זה פותח דלת להשקעות חדשות באיים הקסומים והתיירותיים של יוון.  לדוגמה, השקעה של כ- 5 מיליארד יורו מצד ממשלת יוון בפיתוח חצי האי פלופונז הנמצא במרחק של כשעה וחצי נסיעה מעיר הבירה.

השקעה זו ונוספות כמוה, מייצרות הזדמנויות השקעה ייחודיות למשקיעי נדל"ן מחוץ לאתונה. כתוצאה מכך, אנו עדים למגמה חדשה- משקיעים זרים המסיתים את כספם כעת לאיים ביוון כדוגמת פלופונז ולאזורים נוספים אשר בהם קיים מחסור משמעותי במלונות – לא פחות מבעיר הבירה אתונה.

אין ספק, זהו הזמן המדויק להיכנס להשקעה ביוון, עם הזדמנויות שלא יחזרו.

לתיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים אודות הזדמנויות ההשקעה ביוון הקליקו:

השקעות נדל"ן ביוון

כך סיכמה יוון את שנת 2023

לאחר התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה, שנת 2023 בענף התיירות הציגה שיאים חדשים. כיצד נראו השנים האחרונות בענף התיירות ביוון? 2019 – שנת השיא של התיירות ביוון,

מסלולי השקעה

יתרונות ההשקעה בקרן נדל"ן

אחד המסלולים הבולטים בענף ההשקעות בישראל ובעולם הוא השקעה בקרנות נדל"ן. מדובר באפיק השקעה אלטרנטיבי שמטרתו לגוון את תיק ההשקעות המסורתי, להתנתק מהתנודתיות בהשקעות המסורתיות

השקעות נדל"ן בחו"ל

המחזור הכלכלי החדש מייצר הזדמנויות חדשות

כל כלכלה נעה במחזוריות (Economic cycle). המחזוריות מתבטאת בהתרחבות וצמיחה, הגעה לפיק, הצטמצמות עד לנקודת שפל, ולבסוף התאוששות. כיצד משפיע המחזור הכלכלי על שוק הנדל"ן?

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.