תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי

כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע בגווני תכלת יפהפיים. החול הלבן מזמין לצעוד עליו ועצי הקוקוס השופעים מחכים בנחת לרוח המלטפת. חופשה אמיתית מתחילה מלוקיישן מעולה וממשיכה למלון מפנק שיעניק את המקסימום באירוח. מעבר לאטרקציות ולהגשמת חלומות בימי החופש, חשובה לא מעט גם איכות המבקרים במקום. למתבונן מהצד נדמה כי זנזיבר היא המקום האידיאלי שיודע לשלב היטב בין כל המרכיבים.

תיירות ונדל"ן בזנזיבר

האי הקטן הנהנה מאוכלוסייה של כ – 1.4 מיליון תושבים זכה לארח למעלה מחצי מיליון תיירים מדי שנה החל משנת 2015 ועד 2019. התושבים, דוברי השפה הסהווילית והאנגלית נחשבים למזמיני פנים, נתון אשר בא לידי ביטוי ב – 455 בתי המלון הפזורים ברחבי האי ו – 8,494 חדרי המלון שנהנו מתפוסה יומית ממוצעת של 78%, לפני הקורונה.
עם זאת, זנזיבר השוכנת בחופיה המזרחיים של טנזניה נהנית ממעמד של מדינה ירוקה ובזכות עובדה זו הירידות אשר חוו בכניסת תיירות הפנים התמתנו מאוד, כך החלה עלייה בתחילת הרבעון האחרון של שנת 2020 שנמשכה לשנת 2021.

הקמת בתי מלון – ההשקעה האמיתית בזנזיבר

במקרה של האי זנזיבר המספרים מדברים בעד עצמם. ניתן לראות כי ההתפתחות התיירות באי מגדילה באופן משמעותי את הביקוש לבתי מלון נוספים, בעיקר מלונות יוקרה, במטרה לענות על העדפות התיירים. רשתות בינלאומיות כמו רשת המלונות ריץ קרלטון מסיימים הקמתם של שני בתי מלון באי, אך לא רק הם.

הקשר הישראלי לנדל"ן בזנזיבר

RM GROUP המתמחה באיתור הזדמנויות השקעה ייחודיות זיהתה עוד לפני כשנתיים צמיחה אדירה בתיירות הנכנסת לעומת היצע נמוך של מלונות יוקרה באי זנזיבר, קיים ביקוש למלונות בוטיק של 4 כוכבים מעלה כאשר רק 10% מהמלונות עומדים בסטנדרט זה ובמקביל לכך שוק המתפתח במהירות: בניית כבישים ותשתיות, טרמינל חדש, הקמת שדה תעופה נוסף וכו'.

החלום של כל משקיע נדל"ן הוא להשקיע במקום מבוקש, חזק וכמובן למצוא הזדמנות השקעה שתניב עבורו תשואות גבוהות. הפרויקטים של קבוצת RM באי זנזיבר עונה בדיוק על הקריטריונים האלו ומהווה הזדמנות מעולה לא רק במחיר, אלא גם במיקום ובאופי הפרויקטים.

 

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.