מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי

כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע בגווני תכלת יפהפיים. החול הלבן מזמין לצעוד עליו ועצי הקוקוס השופעים מחכים בנחת לרוח המלטפת. חופשה אמיתית מתחילה מלוקיישן מעולה וממשיכה למלון מפנק שיעניק את המקסימום באירוח. מעבר לאטרקציות ולהגשמת חלומות בימי החופש, חשובה לא מעט גם איכות המבקרים במקום. למתבונן מהצד נדמה כי זנזיבר היא המקום האידיאלי שיודע לשלב היטב בין כל המרכיבים.

תיירות ונדל"ן בזנזיבר

האי הקטן הנהנה מאוכלוסייה של כ – 1.4 מיליון תושבים זכה לארח למעלה מחצי מיליון תיירים מדי שנה החל משנת 2015 ועד 2019. התושבים, דוברי השפה הסהווילית והאנגלית נחשבים למזמיני פנים, נתון אשר בא לידי ביטוי ב – 455 בתי המלון הפזורים ברחבי האי ו – 8,494 חדרי המלון שנהנו מתפוסה יומית ממוצעת של 78%, לפני הקורונה.
עם זאת, זנזיבר השוכנת בחופיה המזרחיים של טנזניה נהנית ממעמד של מדינה ירוקה ובזכות עובדה זו הירידות אשר חוו בכניסת תיירות הפנים התמתנו מאוד, כך החלה עלייה בתחילת הרבעון האחרון של שנת 2020 שנמשכה לשנת 2021.

הקמת בתי מלון – ההשקעה האמיתית בזנזיבר

במקרה של האי זנזיבר המספרים מדברים בעד עצמם. ניתן לראות כי ההתפתחות התיירות באי מגדילה באופן משמעותי את הביקוש לבתי מלון נוספים, בעיקר מלונות יוקרה, במטרה לענות על העדפות התיירים. רשתות בינלאומיות כמו רשת המלונות ריץ קרלטון מסיימים הקמתם של שני בתי מלון באי, אך לא רק הם.

הקשר הישראלי לנדל"ן בזנזיבר

RM GROUP המתמחה באיתור הזדמנויות השקעה ייחודיות זיהתה עוד לפני כשנתיים צמיחה אדירה בתיירות הנכנסת לעומת היצע נמוך של מלונות יוקרה באי זנזיבר, קיים ביקוש למלונות בוטיק של 4 כוכבים מעלה כאשר רק 10% מהמלונות עומדים בסטנדרט זה ובמקביל לכך שוק המתפתח במהירות: בניית כבישים ותשתיות, טרמינל חדש, הקמת שדה תעופה נוסף וכו'.

החלום של כל משקיע נדל"ן הוא להשקיע במקום מבוקש, חזק וכמובן למצוא הזדמנות השקעה שתניב עבורו תשואות גבוהות. הפרויקטים של קבוצת RM באי זנזיבר עונה בדיוק על הקריטריונים האלו ומהווה הזדמנות מעולה לא רק במחיר, אלא גם במיקום ובאופי הפרויקטים.

 

השקעות נדל"ן בזנזיבר

שוק מתפתח במהירות: מבט קדימה אל האי זנזיבר

כאשר אנו מחפשים את ההשקעה הבאה, יש כל כך הרבה דברים לבדוק. אחד השיקולים המשמעותיים בבחינת כדאיות השקעה הוא המומנטום. בכל הקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל, יצר משבר הקורונה בשנתיים האחרונות הזדמנויות השקעה מגוונות ביעדים ובסקטורים שונים. לעיתים, מגיעה הזדמנות לרכוש נכס ביעד מתפתח שבו יש צמיחה כלכלית, אך מאחר ומדובר בפרויקטים שונים בנוף, משקיעים רבים חוששים מהשקעות מסוג זה. כאשר אנו מדברים על השקעה במדינה מתפתחת בה טמון פוטנציאל רווח גבוה, במרבית המקרים מדובר ביעדים שנמצאים על "סף התגלית" בהם ניתן להשקיע בענף המלונאות במחיר נמוך יחסית לפוטנציאל הגבוה, כאשר הצפי הוא שכמות התיירים תגדל משנה לשנה.

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך