השקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעות נדל"ן בארצות הברית – RM GROUP

היום אנשים רבים מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל כיוון שהם מחפשים את הפוטנציאל העצום שיש בהשקעות אלה. בעוד מחירי הנכסים בישראלים עולים אך התשואה יורדת או נשארת במדד קבוע ולא רווחי במיוחד, הרי שהנדל"ן בחו"ל נראה כמו אוצר של ממש במדבר הלוהט. על אף ההתלהבות שברכישת נדל"ן להשקעה בחו"ל ובעיקר בארה"ב ידידותנו הטובה, כדאי לעשות זאת בצורה מושכלת על מנת לא ליפול קורבן שיגרום לכם להפסיד את הכסף שלכם.

היכן כדאי לרכוש נכס בארה"ב?

רכישת נכס במקום לא נכון עשויה לגרpום לכך שבמקרה הטוב לא תרוויחו את התשואה השנתית שרציתם על הנכס, במקרים קצת יותר גרועים תמצאו את עצמכם מחפשים שוכרים בנרות ובמקרים גרועים ביותר תיפלו למרמה של חברת נדל"ן מקומית המציעה לך נכסים שאתם לא מכירים, לוקחת את הכסף שלכם ונעלמת, או לחילופין רכשתן דירה בשכונת פשע שבה אף אחד לא רוצה לשכור מכם את הדירה בחזרה – אותו דבר מבחינתכם.

אנו נמליץ לכם לרכוש דירה במנהטן, במקומות נוספים בניו יורק, להשקיע בנכסים יצירתיים בזנזיבר ובמקומות נוספים אטרקטיביים ורווחיים אחרים. לא כל השקעה שלנו בחברת RM מתייחסת בעיקר לדירות למגורים, אם כי יש ברשותנו פרויקטים רבים אחרים שאנו משקיעים בהם ומאגדים קבוצות רכישה להשקעות בהם. בכל זאת, לא משנה היכן תרכשו ואם זה יהיה איתנו או דרך חברה אחרת – בדקו היטב את החברה עמה אתם עובדים, את הנכס, את האזור וכו'.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת נכס בחו"ל:

  • בדקו מול איזו חברה אתם עובדים. למדו באינטרנט על החברה, שוחחו עמם בטלפון אם אפשר להיפגש אז מה טוב.
  • הכירו היטב את האזור בו אתם הולכים לרכוש דירה: האם יש שם תשתיות מפותחות? מקומות עבודה? האם התושבים באזור אוהבים את המקום ומרוצים ממנו?
  • בדקו את פוטנציאל הביקוש לשכירות במקום, הן מבחינת מציאת שוכר במהירות והן מבחינת גובה השכירות החודשית.
  • בדקו אם אין באזור מפגעי מזג האוויר לעתים קרובות.

הצטרפו אלינו להשקעה טובה בארצות הברית:

השקעה טובה מתחילה בחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, ממשיכה בבדיקות מקיפה של הנכס, האזור והחברה עמה אנו עובדים ולבסוף גם מתחשבת בגובה ההשקעה אל מול גובה ההחזר. בסופו של דבר זה ביזנס וכל משקיע רוצה להרוויח

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך