השקעות נדל"ן בארצות הברית – RM GROUP

היום אנשים רבים מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל כיוון שהם מחפשים את הפוטנציאל העצום שיש בהשקעות אלה. בעוד מחירי הנכסים בישראלים עולים אך התשואה יורדת או נשארת במדד קבוע ולא רווחי במיוחד, הרי שהנדל"ן בחו"ל נראה כמו אוצר של ממש במדבר הלוהט. על אף ההתלהבות שברכישת נדל"ן להשקעה בחו"ל ובעיקר בארה"ב ידידותנו הטובה, כדאי לעשות זאת בצורה מושכלת על מנת לא ליפול קורבן שיגרום לכם להפסיד את הכסף שלכם.

היכן כדאי לרכוש נכס בארה"ב?

רכישת נכס במקום לא נכון עשויה לגרpום לכך שבמקרה הטוב לא תרוויחו את התשואה השנתית שרציתם על הנכס, במקרים קצת יותר גרועים תמצאו את עצמכם מחפשים שוכרים בנרות ובמקרים גרועים ביותר תיפלו למרמה של חברת נדל"ן מקומית המציעה לך נכסים שאתם לא מכירים, לוקחת את הכסף שלכם ונעלמת, או לחילופין רכשתן דירה בשכונת פשע שבה אף אחד לא רוצה לשכור מכם את הדירה בחזרה – אותו דבר מבחינתכם.

אנו נמליץ לכם לרכוש דירה במנהטן, במקומות נוספים בניו יורק, להשקיע בנכסים יצירתיים בזנזיבר ובמקומות נוספים אטרקטיביים ורווחיים אחרים. לא כל השקעה שלנו בחברת RM מתייחסת בעיקר לדירות למגורים, אם כי יש ברשותנו פרויקטים רבים אחרים שאנו משקיעים בהם ומאגדים קבוצות רכישה להשקעות בהם. בכל זאת, לא משנה היכן תרכשו ואם זה יהיה איתנו או דרך חברה אחרת – בדקו היטב את החברה עמה אתם עובדים, את הנכס, את האזור וכו'.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת נכס בחו"ל:

  • בדקו מול איזו חברה אתם עובדים. למדו באינטרנט על החברה, שוחחו עמם בטלפון אם אפשר להיפגש אז מה טוב.
  • הכירו היטב את האזור בו אתם הולכים לרכוש דירה: האם יש שם תשתיות מפותחות? מקומות עבודה? האם התושבים באזור אוהבים את המקום ומרוצים ממנו?
  • בדקו את פוטנציאל הביקוש לשכירות במקום, הן מבחינת מציאת שוכר במהירות והן מבחינת גובה השכירות החודשית.
  • בדקו אם אין באזור מפגעי מזג האוויר לעתים קרובות.

הצטרפו אלינו להשקעה טובה בארצות הברית:

השקעה טובה מתחילה בחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, ממשיכה בבדיקות מקיפה של הנכס, האזור והחברה עמה אנו עובדים ולבסוף גם מתחשבת בגובה ההשקעה אל מול גובה ההחזר. בסופו של דבר זה ביזנס וכל משקיע רוצה להרוויח

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.