RM GROUP – השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעות באי זנזיבר הוא אחד האיים הפופולאריים ביותר בעולם ומיליוני אנשים מבקרים בו מדי שנה. הביקוש לביקור במקום עולה במאות אלפי תיירים מדי שנה ולעומת זאת רק כמה עשרות אלפי יחידות דיור ומלונאות נבנות בפרק זמן שכזה. על כן הופכת השקעה בזנזיבר לאחת הכדאיות בעשור הקרוב. עשור? ככל הנראה תוך שנה-שנתיים כבר ייגמרו הדירות להשקעה אז כדאי למהר.

על האי זנזיבר:

האי זנזיבר הוא אי מקסים ומרהיב ביופיו השייך למדינת טנזניה. הוא בסך הכול 1.3 מיליון תושבים אבל מיליוני תיירים מדי שנה מגיעים ופוקדים את האי. האי עצמו מתחלק ל2 חלקים עיקריים: העיר זנזיבר סיטי היא עיר הבירה, כאשר בתוכה העיר המרכזית היא סטון טאון שם מבקרים תיירים רבים כדי ליהנות ממסעדות מקומיות נהדרות, בתי מלון ומתחמי קניות. אם אתם מחפשים חופשה של בטן גב אתם ככל הנראה תלכו לחצי השני של האי אל החופים הזהובים והים הצלול שמהווה פנטזיה נדירה של בטן גב עבור אנשים רבים ברחבי העולם.

בית המלון החדש ביוזמת חברת הנדל"ן הישראלית

קבוצת RM מזמינה אתכם להיות חלק ממיזם יצירתי למשקיעים חכמים בלבד. מדוע משקיעים חכמים? כיוון שרק פעם בעשור בממוצע יש הזדמנות לקנות נכס שנמצא בתהליכי צמיחה כל כך גדולים. ההערכה היא כי הקרן תחזור בתוך 5 שנים והתשואה עוד תצמח עם הזמן. במקום בו יש יותר ביקוש מיחידות דיור לנופש יש ביקוש תמידי והולך וגובר ועל כן גם התשואה תוכל לעלות בהתאם.

היכן אתם יכולים להיכנס?

בית המלון מציע כ-39 יחידות להשקעה עבור יזמים ישראלים המעוניינים להיות חלק מההצלחה של RM GROUP. לדברי בעלי החברה, יזמים שהשקיעו עמם בדירות בארה"ב לפני עשור או אפילו נכסים בבאר שבע מלפני כמה שנים, נהנים היום מגידול של מאות אלפי שקלים/דולרים בערך הדירה שלהם. כיום החברה מפתחת מספר מיזמים ומאפשרת לכם להשקיע בנדל"ן בזנזיבר, באחד האיים הפופולריים ביותר בעולם, ולרכוש יחידת דיור ב-150 אלף דולר. החברה עצמה תרכוש 13 יחידות משלה ללא קשר ל-39 היחידות המוצעות לציבור וזאת כחלק ממדיניות ההשקעות שלה שכן היא מעורבת בהשקעה בנכס ואינטרס ההצלחה שלו הוא משותף.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.