מה מאפיין השקעות נדל"ן בזנזיבר?

זנזיבר היא רצועת איים הממוקמת כ-25 עד 50 קילומטרים מחופה של טנזניה. באי פעילות שנורקלים ענפה (כיאה לתרבות הצלילה המפותחת והמסקרנת שבמקום), ומי שאכן צולל ומשנרקל יכול לגלות חיי טבע מעניינים ומסקרנים תחת המים, כמו דגים טרופים, דולפינים ושלל תופעות. באופן כללי, למרות שזנזיבר נחשבת כיעד עוצר נשימה בעל רצועות חוף תכולות בלתי נגמרות, ואף על פי שיש שיצביעו על המלונות היושבים על חופיה ויגידו שמדובר באזור יחסית מתועש ומפותח – אין זה הדבר. אם נקרא קצת ברשת, נוכל לגלות שרבים מאזוריה של זנזיבר הם למעשה לא מיושבים ולא מתועשים.

עובדות אלו מסבירות את הפוטנציאל הרב בהשקעות נדל"ן באי. ראשית, מדובר במקום שאנשים מתעניינים בו (לאור התנופה התיירותית, למרות משבר מגפת הקורונה) ושנית, שמדובר במקום שאפשר להמשיך וליישב אותו ואולי לא עשו זאת מספיק. כך שהשילוב בין עניין במקום, לבין מקומות פנויים לבנייה והשקעה יכול לאפשר דרכים חדשות להשקיע .

 

השקעות נדל"ן בזנזיבר כהכנה לתנופה תיירותית פוטנציאלית

מה הקשר בין שקיעות יפהפיות, חופים מבודדים, תעשיית שנורקלים מקומית, יערות מעניינים, חיי טבע ותרבות יוצאים מן הכלל – לבין השקעות נדל"ן בזנזיבר?

ובכן, זו שאלה טובה. כשלוקחים את הטבע, את היופי הקיים – ומוסיפים לו מבנים יפהפיים ומודרניים ושלל תשתיות רלוונטיות – מקבלים מקום מאוד מעניין ומסקרן לנופש. למעשה, מדובר בנכס להשקעה לכל דבר, שכן לא מדובר באזור מרכזי בעולם, ועם זאת שמציע המון.

אם קוראים ברשת על זנזיבר, אפשר לגלות כתבות רבות שמציגות את האי  זנזיבר כאחד המקומות הקסומים שנמצאים על "סף התגלית". שבכל רגע נתון, ניתן יהיה לגלות את הקסם שבו – אך זו לא עובדה ידועה. כלומר, רק מי ששמע ואפילו ביקר, נגלה לקסם ביעד המיוחד שמציע כל כך הרבה יופי והנאה. ובכן, מצד אחד זה אומר שהתיירות באי עדיין לא נמצאת בשיא מימוש הפוטנציאל שלה, ושעל כן, מי יבוא להשקיע ולרכוש נדל"ן בזנזיבר יוכל לעשות זאת במחיר נמוך יחסית לפוטנציאל ביעד. ההנחה היא שזנזיבר תמשיך להתגלות, לאפשר כניסה לרבים נוספים ואחרים, במיוחד במסגרת אי אילו גלים תיירותיים, ובכך כמובן לאפשר עניין גובר בנכסים המקומיים.

כך שבין אם יש כוונה לרכוש נכס פרטי או מלון, במסגרת השקעת נדל"ן בזנזיבר –מדובר בהזדמנות לרכוש במחיר "מציאה", ולהתכונן לאי אילו תיירים שיגלו את זנזיבר בהמשך אלו שטרם היו וטרם החליטו לחזור לסיבוב חוזר.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.