מהי השקעה בנדל"ן?

השקעה היא מושג נפוץ בתחום הכלכלה וכיום גם אנשים שיש להם מעט חסכונות או שהשתחררה להם קרן השתלמות מבינים את החשיבות של רכישת נכס והשגת הכנסה פסיבית נוספת. יצירת הכנסה נוספת באמצעות נכסים תסייע לנו להגיע לחופש הכלכלי המיוחל שכולם רוצים כדי לא להיות באף אחד ושום דבר וניתן יהיה לעשות מה שנרצה בחיים שלנו: ללמוד, לפתוח עסק משלנו, לטייל בעולם, להעניק לילדים שלנו וכו'. מהי השקעה אבל? האם השקעה היא בהכרח נדל"ן? וכיצד קבוצת אר אם מגדירה מחדש את המושג השקעה?

ישנן 3 סוגי השקעות עיקריות:

  • ניירות ערך – כל מה שקשור ברכישת מניות, השקעה בבורסה וכו'.
  • השקעה בעסק – הקמת עסק שאמור לייצר רווחים למשקיע, או רכישה של עסק קיים.
  • השקעה בנדל"ן – רכישת נכס כלשהו שניתן להרוויח ממנו בשכירות או על ידי השבחה/עליית ערך הנכס בעתיד ומכירתו ברווח.

אז במה הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם?

חברת RM ממליצה בחום להשקיע את הכסף בנדל"ן. הוא בטוח יותר מהדרכים האחרות ולעומת יכול לייצר תשואה משמעותית כבר מהחודש הראשון. ברכישת נכס אתם תלויים בעצמכם. חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא עשויה אף להעלות אתכם על דרך המלך שתאפשר לכם לרכוש עוד נכסים ולייצר לעצמכם חופש כלכלי.

השקעה יצירתית תוביל לתוצאות טובות יותר:

קבוצת RM משקיעה בפרויקטים יצירתיים מעבר לים ואיננה מחפשת רק עבור דירות רגילות להשקעה. תוכלו להצטרף להשקעה קבוצתית ולהשקיע למשל בבניית מלון בזנזיבר, לבניית בניין מגורים משותף שם גם אם דירה או שתיים לא יושכרו או ימצא דייר במועד מאוחר יותר, עדיין תוכלו להרוויח מהנכס ורק חלק מההכנסה תתעכב. השקעות יצירתיות מובילות להפחתת סיכונים והגדלת רווחים. צרו קשר לפרטים נוספים.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.