RM GROUP – מגדירה מחדש את המושג השקעה

מהי השקעה בנדל"ן?

השקעה היא מושג נפוץ בתחום הכלכלה וכיום גם אנשים שיש להם מעט חסכונות או שהשתחררה להם קרן השתלמות מבינים את החשיבות של רכישת נכס והשגת הכנסה פסיבית נוספת. יצירת הכנסה נוספת באמצעות נכסים תסייע לנו להגיע לחופש הכלכלי המיוחל שכולם רוצים כדי לא להיות באף אחד ושום דבר וניתן יהיה לעשות מה שנרצה בחיים שלנו: ללמוד, לפתוח עסק משלנו, לטייל בעולם, להעניק לילדים שלנו וכו'. מהי השקעה אבל? האם השקעה היא בהכרח נדל"ן? וכיצד קבוצת אר אם מגדירה מחדש את המושג השקעה?

ישנן 3 סוגי השקעות עיקריות:

  • ניירות ערך – כל מה שקשור ברכישת מניות, השקעה בבורסה וכו'.
  • השקעה בעסק – הקמת עסק שאמור לייצר רווחים למשקיע, או רכישה של עסק קיים.
  • השקעה בנדל"ן – רכישת נכס כלשהו שניתן להרוויח ממנו בשכירות או על ידי השבחה/עליית ערך הנכס בעתיד ומכירתו ברווח.

אז במה הכי טוב להשקיע את הכסף שלכם?

חברת RM ממליצה בחום להשקיע את הכסף בנדל"ן. הוא בטוח יותר מהדרכים האחרות ולעומת יכול לייצר תשואה משמעותית כבר מהחודש הראשון. ברכישת נכס אתם תלויים בעצמכם. חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא עשויה אף להעלות אתכם על דרך המלך שתאפשר לכם לרכוש עוד נכסים ולייצר לעצמכם חופש כלכלי.

השקעה יצירתית תוביל לתוצאות טובות יותר:

קבוצת RM משקיעה בפרויקטים יצירתיים מעבר לים ואיננה מחפשת רק עבור דירות רגילות להשקעה. תוכלו להצטרף להשקעה קבוצתית ולהשקיע למשל בבניית מלון בזנזיבר, לבניית בניין מגורים משותף שם גם אם דירה או שתיים לא יושכרו או ימצא דייר במועד מאוחר יותר, עדיין תוכלו להרוויח מהנכס ורק חלק מההכנסה תתעכב. השקעות יצירתיות מובילות להפחתת סיכונים והגדלת רווחים. צרו קשר לפרטים נוספים.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך