השקעות נדל"ן למגורים

השקעות נדל"ן למגורים Single Family

אנחנו כמשקיעים בחרנו להתמקד בהשקעות נדל"ן למגורים מהסיבה העיקרית שנדל"ן למגורים הינו מוצר צריכה בסיסי ולכן הוא זה שנפגע אחרון מבין השקעות הנדל"ן השונות. לדוגמא, בעת מיתון או משבר. ברור לכולנו שאנשים יעדיפו לסגור את העסק שלהם, להצטמצם למשרד קטן יותר או לעבור לעבוד מהבית הרבה לפני שיחליטו לוותר על מקום מגוריהם.

בארה"ב בתחום הנדל"ן למגורים מספר סוגי השקעות, נתחיל בסקירת  היתרונות והחסרונות בכל אחד מהם:

סוג השקעה ראשון- Single Family

סוג ההשקעה הראשון הוא הפשוט ביותר, רכישת נכס פרטי להשקעה.

בסוג השקעה זה קונה רוכש נכס על שמו בבלעדיות.

היתרונות בהשקעה מסוג זה הם:

  • שליטה- הרוכש הוא הבעלים הבלעדי של הנכס ואינו תלוי באחרים, הוא בוחר כיצד לשפץ, למי להשכיר ומתי למכור.
  • רישום בלעדי בטאבו האמריקאי (DEED).

החסרונות בהשקעה מסוג זה הם:

  • לשים את כל הביצים בסל אחד, אין למעשה פיזור סיכונים ויש תלות מלאה בביצועים של אותו נכס, אם הוא לא מושכר זה בינרי לחלוטין, תקלה שעלולה לקרות בנכס או בעיה אחרת בשוטף כמו דייר שלא משלם נופלת במלואה על בעל הנכס.
  • אפשרות מוגבלת למינוף- מינוף הוא כלי נהדר ליצירת רווחים בנדל"ן אם יודעים להשתמש בו נכון, לרוב המשקיעים הישראלים שמשקיעים בארה"ב אין אפשרות לקחת משכנתא על בית פרטי מבנק אמריקאי ועל כן מפספס את הכלי הנ"ל.
  • כוח קנייה נמוך- רוב המשקיעים מוגבלים בסכום הקנייה שלהם ולכן לא יכולים להגיע הרבה פעמים לעסקאות מעולות מבחינה כספית, לדוגמה משקיע עם תקציב של 100,000$ לא יכול לרכוש נכס ב-300,000$ גם אם מדובר בעסקה טובה מאוד.

בארה"ב ניתן למצוא נכסים בעלות מצחיקה של 40,000 ואף פחות וגם נכסים בשווי מיליוני דולרים, לרוב נחפש עסקאות מסוג זה בשווקי ביניים כלומר, לא יקרים מדי בהם התשואה נמוכה מאוד ולא זולים מדי שם לרוב האוכלוסייה חלשה מאוד והאזורים נמצאים בסטגנציה, תקועים מבחינת התפתחות והגירה. נכסים בסדר גודל הזה עולים באזור ה- 100-120 אלף דולר.

הטעות הנפוצה ביותר היא שמשקיעים רבים מתפתים לנכסים הזולים ולתשואות הגבוהות, הבעיה שהתשואות האלה רק על הנייר .בנכסים אלה סביר להניח יהיו הוצאות רבות  על תחזוקה שוטפת והן על בעיות אפשריות עם שוכרים (מתחלפים הרבה או לא משלמים).

לסיכום, נכס מסוג SINGLE FAMILY נותן למשקיע שליטה בנכס ובקבלת ההחלטות ובעיקר נותן לו תחושת ביטחון מדומה, מכיוון שלמעשה הוא שם את כל הביצים בסל אחד ולא נהנה מפיזור סיכונים. בנוסף לכך, המשקיע לא נהנה מיתרונות רבים שיש בהשקעות הקבוצתיות, לדוגמא כוח קנייה והגעה לעסקאות אטרקטיביות יותר.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך