RM GROUP – השקעות נדל"ן חכמות בחו"ל

השקעה בנדל"ן מאז ומתמיד הייתה כדאית עבור יזמים ישראלים המעוניינים להתפתח ולצמוח כלכלית. אלה שאינם מבינים את המשמעות האמיתית של נכס וחושבים שאם הם יקנו נכס ויגורו בו, תוך כיד ישלמו משכנתא ויקראו לזה נכס, טועים ובגדול. אחרים בינתיים רוכשים נכסים (בין אם על ידי מימון נוסף כמו משכנתא ובין אם לא) אך משכירים את הנכס, מרוויחים כסף שמכסה את הוצאות המשכנתא והנכס בינתיים מגדיל את הערך שלו. זאת ועוד שאם תשקיעו בחו"ל סביר להניח שתוכלו למצוא גם בית נהדר להשקעה בכמה עשרות אלפי דולרים בלבד עם תשואה יפה ובלי צורך במשכנתא.

מהי השקעת נדל"ן חכמה?

השקעה חכמה בנדל"ן היא השקעה בנכס שבוצע בו תחילה מחקר ראשוני: על הבית, הסביבה ופוטנציאל ההכנסה מהנכס. השקעה חכמה היא השקעה התואמת להון האישי ולצרכים שלכם ואם אפשר לחסוך הלוואות, מקורות מימון שונים והוצאות – אז מה טוב. לבסוף, השקעת נדל"ן חכמה היא לא השקעה שעושים כי מישהו הבטיח לכם שהיא טובה, אלא שהספקתם להכיר בעצמכם את האזור והנכס וכיצד תוכלו גם לשלוט עליו מרחוק גם כן. חברת הנדל"ן RM מתמחה ברכישה וניהול נכסי נדל"ן חכמים בחו"ל ואתם מוזמנים להתלוות אליה לא רק ללמוד כיצד לרכוש את הנכס הראשון שלכם בחו"ל בצורה חכמה אלא גם כיצד לנהל אותו או להשאיר אותו בידיה הטובות של החברה.

היכן כדאי לרכוש נדל"ן בחו"ל?

יש כמה מקומות טובים בעולם שכדאי לרכוש בהם נדל"ן בימים אלה, אולם חברת RM ממליצה בחום על השקעה בנכסים בארה"ב. באזורים מסוימים בארה"ב תוכלו למצוא נכסים במחיר טוב יותר מאשר בישראל לרכישת דירה וזו תניב להם תשואה אפילו גבוהה יותר מאשר בישראל. כמובן שיש לבדוק כמה דברים ולא רק את הפוטנציאל על הנייר.

מה אומרת חברת RM על השקעות בארה"ב?

השקעות בארה"ב יכולות להיות מההשקעות החכמות ביותר שתעשו אולם כדאי לדעת כיצד לעשות זאת. מדובר בסביבה זרה עבורכם וכדאי לבדוק פרטים נוספים על השכונה והעיר בה אתם הולכים לרכוש דירה, מה התושבים חושבים על השכונה, מה התשואה הפוטנציאלית של הנכס שלכם, אילו סוגי אנשים מסתובבים בשכונה הזו? האם יש מספיק מקומות עבודה? האם יש תחבורה מסודרת במקום? מוסד אקדמי קרוב לתושבים וכו'.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.