השקעות נדל"ן חכמות

RM GROUP – השקעות נדל"ן חכמות בחו"ל

השקעה בנדל"ן מאז ומתמיד הייתה כדאית עבור יזמים ישראלים המעוניינים להתפתח ולצמוח כלכלית. אלה שאינם מבינים את המשמעות האמיתית של נכס וחושבים שאם הם יקנו נכס ויגורו בו, תוך כיד ישלמו משכנתא ויקראו לזה נכס, טועים ובגדול. אחרים בינתיים רוכשים נכסים (בין אם על ידי מימון נוסף כמו משכנתא ובין אם לא) אך משכירים את הנכס, מרוויחים כסף שמכסה את הוצאות המשכנתא והנכס בינתיים מגדיל את הערך שלו. זאת ועוד שאם תשקיעו בחו"ל סביר להניח שתוכלו למצוא גם בית נהדר להשקעה בכמה עשרות אלפי דולרים בלבד עם תשואה יפה ובלי צורך במשכנתא.

מהי השקעת נדל"ן חכמה?

השקעה חכמה בנדל"ן היא השקעה בנכס שבוצע בו תחילה מחקר ראשוני: על הבית, הסביבה ופוטנציאל ההכנסה מהנכס. השקעה חכמה היא השקעה התואמת להון האישי ולצרכים שלכם ואם אפשר לחסוך הלוואות, מקורות מימון שונים והוצאות – אז מה טוב. לבסוף, השקעת נדל"ן חכמה היא לא השקעה שעושים כי מישהו הבטיח לכם שהיא טובה, אלא שהספקתם להכיר בעצמכם את האזור והנכס וכיצד תוכלו גם לשלוט עליו מרחוק גם כן. חברת הנדל"ן RM מתמחה ברכישה וניהול נכסי נדל"ן חכמים בחו"ל ואתם מוזמנים להתלוות אליה לא רק ללמוד כיצד לרכוש את הנכס הראשון שלכם בחו"ל בצורה חכמה אלא גם כיצד לנהל אותו או להשאיר אותו בידיה הטובות של החברה.

היכן כדאי לרכוש נדל"ן בחו"ל?

יש כמה מקומות טובים בעולם שכדאי לרכוש בהם נדל"ן בימים אלה, אולם חברת RM ממליצה בחום על השקעה בנכסים בארה"ב. באזורים מסוימים בארה"ב תוכלו למצוא נכסים במחיר טוב יותר מאשר בישראל לרכישת דירה וזו תניב להם תשואה אפילו גבוהה יותר מאשר בישראל. כמובן שיש לבדוק כמה דברים ולא רק את הפוטנציאל על הנייר.

מה אומרת חברת RM על השקעות בארה"ב?

השקעות בארה"ב יכולות להיות מההשקעות החכמות ביותר שתעשו אולם כדאי לדעת כיצד לעשות זאת. מדובר בסביבה זרה עבורכם וכדאי לבדוק פרטים נוספים על השכונה והעיר בה אתם הולכים לרכוש דירה, מה התושבים חושבים על השכונה, מה התשואה הפוטנציאלית של הנכס שלכם, אילו סוגי אנשים מסתובבים בשכונה הזו? האם יש מספיק מקומות עבודה? האם יש תחבורה מסודרת במקום? מוסד אקדמי קרוב לתושבים וכו'.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך