להשקיע בארה"ב

נדל"ן בארה"ב הוא ענף השקעה פופולרי מאוד בקרב יזמים ישראלים. הבעיה של מרבית היזמים הישראלים היא שהם כל כך מתלהבים מלרכוש דירה בארה"ב, שתהיה לכם לנכס שהם משכירים כביכול, אך מבלי לעשות שיעורי בית על הנכס והסביבה עשויים ליפול קורבן לעסקה גרועה ונכס עזוב ולא רלוונטי. הבעיה בהשקעה מעבר לים היא שאתה לא תמיד מכיר פיזית את המקום ועל כן על מנת להשקיע בחכמה יש צורך לעשות מחקר קטן על כמה פרמטרים חשובים הקשורים בנכס ובסביבה וכך לבחון את הכדאיות להשקעה – מזל שיש אינטרנט.

היכן כדאי להשקיע בארה"ב?

כדאי מאוד להשקיע בארה"ב ובהרבה מקומות גם התשואה הנה יפה, לדירות יש ביקוש וכי ניתן ליהנות מרווח יחסית מהיר על הנכס. העניין הוא שזה לא בכל מקום שבו תקנו נכס ועל כן כדאי להכיר כמה מקומות שכדאי להשקיע בהם:

  • ניו יורק – המדינה ניו יורק והערים הפופולריות שבהן תמיד יש ביקוש: רוצ'סטר, ברוקלין, מנהטן, ניו יורק סיטי וכמובן אולבני עיר הבירה נחשבים למקומות נהדרים להשקעה. לא תמיד השקעה זולה אולם הביקוש הוא תמידי במקומות אלה, בעיקר בערים הגדולות ומדי שנה ניתן לראות עלייה מתמדת בערכי הדירות ובגובה התשואה מהן.
  • וושינגטון DC – כעיר הבירה של ארה"ב והמקום בו נמצא הבית הלבן אין ספק כי מדובר במקום שכדאי להשקיע בו. בוושינגטון גרים מעל 5 מיליון תושבים ויש מקומות עבודה רבים באזור, כולל ענפי הייטק פורחים ועסקים רבים הפועלים בעיר ומספקים מקומות עבודה לתושבים.
  • נאשוויל – המטרופולין הגדול ביותר בארה"ב ובעלת תעשייה רפואית איתנה והחזקה בעולם. אינספור בתי עסק פועלים באזור ואלה ממשיכים להיפתח מדי שנה באזור בו האוכלוסייה רק הולכת וגדלה מדי שנה.
  • דאלאס – יעד מבוקש ונהדר להשקעות נדל"ן שכן מעל 6 מיליון אנשים מתגוררים במטרופולין הזה. מעל 20 חברות מתוך 500 החברות העשירות בארה"ב ממוקמות באזור זה ועסקים רבים נפתחים מדי שנה בעיקר בשל הפופולריות של המקום. סטודנטים רבים לומדים באוניברסיטאות הפרוסות ברחבי המטרופולין וניתן ליהנות באזור זה גם מחיי לילה ענפים ופעילים.
השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך