נדל"ן בארה"ב הוא ענף השקעה פופולרי מאוד בקרב יזמים ישראלים. הבעיה של מרבית היזמים הישראלים היא שהם כל כך מתלהבים מלרכוש דירה בארה"ב, שתהיה לכם לנכס שהם משכירים כביכול, אך מבלי לעשות שיעורי בית על הנכס והסביבה עשויים ליפול קורבן לעסקה גרועה ונכס עזוב ולא רלוונטי. הבעיה בהשקעה מעבר לים היא שאתה לא תמיד מכיר פיזית את המקום ועל כן על מנת להשקיע בחכמה יש צורך לעשות מחקר קטן על כמה פרמטרים חשובים הקשורים בנכס ובסביבה וכך לבחון את הכדאיות להשקעה – מזל שיש אינטרנט.

היכן כדאי להשקיע בארה"ב?

כדאי מאוד להשקיע בארה"ב ובהרבה מקומות גם התשואה הנה יפה, לדירות יש ביקוש וכי ניתן ליהנות מרווח יחסית מהיר על הנכס. העניין הוא שזה לא בכל מקום שבו תקנו נכס ועל כן כדאי להכיר כמה מקומות שכדאי להשקיע בהם:

  • ניו יורק – המדינה ניו יורק והערים הפופולריות שבהן תמיד יש ביקוש: רוצ'סטר, ברוקלין, מנהטן, ניו יורק סיטי וכמובן אולבני עיר הבירה נחשבים למקומות נהדרים להשקעה. לא תמיד השקעה זולה אולם הביקוש הוא תמידי במקומות אלה, בעיקר בערים הגדולות ומדי שנה ניתן לראות עלייה מתמדת בערכי הדירות ובגובה התשואה מהן.
  • וושינגטון DC – כעיר הבירה של ארה"ב והמקום בו נמצא הבית הלבן אין ספק כי מדובר במקום שכדאי להשקיע בו. בוושינגטון גרים מעל 5 מיליון תושבים ויש מקומות עבודה רבים באזור, כולל ענפי הייטק פורחים ועסקים רבים הפועלים בעיר ומספקים מקומות עבודה לתושבים.
  • נאשוויל – המטרופולין הגדול ביותר בארה"ב ובעלת תעשייה רפואית איתנה והחזקה בעולם. אינספור בתי עסק פועלים באזור ואלה ממשיכים להיפתח מדי שנה באזור בו האוכלוסייה רק הולכת וגדלה מדי שנה.
  • דאלאס – יעד מבוקש ונהדר להשקעות נדל"ן שכן מעל 6 מיליון אנשים מתגוררים במטרופולין הזה. מעל 20 חברות מתוך 500 החברות העשירות בארה"ב ממוקמות באזור זה ועסקים רבים נפתחים מדי שנה בעיקר בשל הפופולריות של המקום. סטודנטים רבים לומדים באוניברסיטאות הפרוסות ברחבי המטרופולין וניתן ליהנות באזור זה גם מחיי לילה ענפים ופעילים.
השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.