רציתם לדעת איך להשקיע בנדל"ן בארה"ב?! הנה כמה טיפים עבור היזם הישראלי תמיד יחפש אחר ההזדמנות הטובה ביותר עבורו לייצר כסף. כל אחד רוצה להצליח, רוב האנשים רוצים להתעשר וכולם רוצים ביטחון כלכלי ועצמאות להם ולמשפחה שלהם. הלחץ הזה אחר השגת חיים טובים יותר, גורמת לנו לרצות לחפש הזדמנויות חדשות וכאלה אלה מופיעות אל מול ענינו אנו צריכים לקבל החלטה האם לממש אותה. לצערנו הרב, רבים קופצים למים עוד לפני שלמדו לשחות ובמקרים רבים מדובר בשכר לימוד כבד מאוד. RM חברת נדל"ן והשקעות ממליצה לכם להיצמד לחברה מקצועית ומנוסה בתחום ולא להיסחף אחר אינספור הבטחות שווא.

מה רוצה היזם הישראלי כשהוא בא להשקיע בנדל"ן?

היזם הישראלי רוצה 0 סיכונים ומקסימום תשואה על ההשקעה שלו. תמיד זה היה ככה ומרבית היזמים היום הם גם כאלה. זו גם הבעיה אתם כיוון שאינם רואים את נושא השקעות הנדל"ן בדרך נכונה. חברות נדל"ן רבות מנצלות את הפחד מהכישלון אצל היזמים הישראלים ומשחקות על זה כאשר מבטיחות תשואה רבה בשנים הראשונות של הנכס. למעשה, חברת הנדל"ן גובה יותר כסף מהמשקיע עבור הנכס, כאשר ערכו האמיתי הוא נמוך בהרבה, ומתוך אותו כסף היא מפרישה ליזם סכום מסוים בכל שנה במשך כמה שנים. לאחר כמה שנים גובה התשואה.

מה קורה כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן בחו"ל?

כאשר מדובר בנדל"ן בחו"ל סביר להניח שהיזמים הישראלים גם אינם מכירים את הנכס והסביבה שהוא נמצא בה. אם אתם גרים בישראל ורוצים לרכוש דירה בארה"ב, סביר להניח שאתם לא מכירים את הסביבה של הדירות בארה"ב, איך הנכס נראה, מה מצבו והאם הוא דורש שיפוץ, האם יש בתי ספר ומוסדות אקדמיים בסביבה? מה חושבים התושבים על השכונה/העיר שבה הם נמצאים? האם יהיה אפשר לשכור את הנכס במהירות וכו'. כלומר מתווסף אלמנט של חוסר וודאות המוסיף לאלמנט הפחד מכישלון בהשקעה שלנו.

כיצד ערכים אלה שציינו בכותרת באים לידי ביטוי בעולם הנדל"ן?

חברה מקצועית ומנוסה בתחום הנדל"ן כבר תדע איך לבצע מחקר מעמיק על הנכס וסביבתנו כדי לאמוד את פוטנציאל התשואה במקום ואת כדאיות ההשקעה בנכס. יצירתיות עוזרת לנו למצוא נכסים שנמצאים כעת בנקודה מסוימת ועתידים להעלות את ערכם בתוך זמן מסוים קצר או ארוך ובהתאם לכך להחליט האם כדאי להשקיע בנכס.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.