להשקיע בנדל"ן

רציתם לדעת איך להשקיע בנדל"ן בארה"ב?! הנה כמה טיפים עבור היזם הישראלי תמיד יחפש אחר ההזדמנות הטובה ביותר עבורו לייצר כסף. כל אחד רוצה להצליח, רוב האנשים רוצים להתעשר וכולם רוצים ביטחון כלכלי ועצמאות להם ולמשפחה שלהם. הלחץ הזה אחר השגת חיים טובים יותר, גורמת לנו לרצות לחפש הזדמנויות חדשות וכאלה אלה מופיעות אל מול ענינו אנו צריכים לקבל החלטה האם לממש אותה. לצערנו הרב, רבים קופצים למים עוד לפני שלמדו לשחות ובמקרים רבים מדובר בשכר לימוד כבד מאוד. RM חברת נדל"ן והשקעות ממליצה לכם להיצמד לחברה מקצועית ומנוסה בתחום ולא להיסחף אחר אינספור הבטחות שווא.

מה רוצה היזם הישראלי כשהוא בא להשקיע בנדל"ן?

היזם הישראלי רוצה 0 סיכונים ומקסימום תשואה על ההשקעה שלו. תמיד זה היה ככה ומרבית היזמים היום הם גם כאלה. זו גם הבעיה אתם כיוון שאינם רואים את נושא השקעות הנדל"ן בדרך נכונה. חברות נדל"ן רבות מנצלות את הפחד מהכישלון אצל היזמים הישראלים ומשחקות על זה כאשר מבטיחות תשואה רבה בשנים הראשונות של הנכס. למעשה, חברת הנדל"ן גובה יותר כסף מהמשקיע עבור הנכס, כאשר ערכו האמיתי הוא נמוך בהרבה, ומתוך אותו כסף היא מפרישה ליזם סכום מסוים בכל שנה במשך כמה שנים. לאחר כמה שנים גובה התשואה.

מה קורה כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן בחו"ל?

כאשר מדובר בנדל"ן בחו"ל סביר להניח שהיזמים הישראלים גם אינם מכירים את הנכס והסביבה שהוא נמצא בה. אם אתם גרים בישראל ורוצים לרכוש דירה בארה"ב, סביר להניח שאתם לא מכירים את הסביבה של הדירות בארה"ב, איך הנכס נראה, מה מצבו והאם הוא דורש שיפוץ, האם יש בתי ספר ומוסדות אקדמיים בסביבה? מה חושבים התושבים על השכונה/העיר שבה הם נמצאים? האם יהיה אפשר לשכור את הנכס במהירות וכו'. כלומר מתווסף אלמנט של חוסר וודאות המוסיף לאלמנט הפחד מכישלון בהשקעה שלנו.

כיצד ערכים אלה שציינו בכותרת באים לידי ביטוי בעולם הנדל"ן?

חברה מקצועית ומנוסה בתחום הנדל"ן כבר תדע איך לבצע מחקר מעמיק על הנכס וסביבתנו כדי לאמוד את פוטנציאל התשואה במקום ואת כדאיות ההשקעה בנכס. יצירתיות עוזרת לנו למצוא נכסים שנמצאים כעת בנקודה מסוימת ועתידים להעלות את ערכם בתוך זמן מסוים קצר או ארוך ובהתאם לכך להחליט האם כדאי להשקיע בנכס.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך