הזדמנות כרגע להשקיע בארצות הברית

בעוד אופציות הנדל"ן בישראל הולכות ומצטמצמות (לפחות בנוגע לרכישת נדל"ן המניב תשואה טובה ומעלה) הרי שיזמים ישראלים רבים פונים לעבר השקעות נדל"ן בחו"ל. ישנן אינספור הזדמנויות השקעה מעבר לים והרבה מהן בהחלט נהדרות עבור היזם הישראלי. אפיק ההשקעה הפופולרי ביותר בשנים האחרונות עבור יזמי נדל"ן ישראלים הוא דווקא אמריקה. אם כבר אמריקה – אז ניו יורק בעיני רבים נחשבת למרכז התרבות האמריקאית ולאחת הערים המפורסמות והפופולריות ביותר בעולם שהביקוש בהן תמיד יגדל. גם אם לא דרכתם בניו יורק מעולם – היום ניתנת לכם אפשרות אפילו לרכוש נכס משלכם במדינה וליהנות מתשואה יפה.

האם לרכוש נכס לבד או בקבוצה?

מרבית האנשים מעדיפים לרכוש נכס אחד ובאופן עצמאי. כלומר שלא כחלק מקבוצה. כאשר תרכשו כמה נכסים ביחד עם קבוצת רכישה, אתם למעשה מפחיתים את הסיכונים שהנכס לא יניב לכם רווחים. תארו לכם שרכשתם דירה ויש צורך להשקיע בשיפוץ שלה, או שתתקשו למצוא לה שוכר כי באזור יש דירות להשכרה במחיר מוזל יותר או מכל סיבה אחרת. כאשר רוכשים כמה דירות באותו אזור, ביחד עם קבוצת רכישה, גם אם לא תמצאו שוכר לאחת הדירות או שיש בה תקלה מסוימת שיש לתקן – הרי שמדובר רק בחלק מהתשואה השנתית שנפגעת ולא בכל התשואה שלהם מהנכס. על כן הסיכון פוחת.

גורמי הסיכון בהשקעה מעבר לים:

  • לא מכירים את הנכס
  • לא מכירים את הסביבה
  • לא מכירים מה חושבים התושבים על האזור.
  • לא מכירים מספיק את חוקי המדינה, העיר והאזור בנוגע למיסוי.
  • ועוד..

דברים שכדאי לבדוק לפני רכישה:

רן הראל ומתן פרטמן, בעלי חברת RM להשקעות נדל"ן מדברים על כך שבאמצעות האינטרנט ניתן לבדוק פרטים רבים אודות הסביבה, העיקר והמדינה בה אתם רוצים לקנות נכס. הידע הזה עשוי להציל את כל הכסף שלכם ולסייע לכם בקבלת החלטה נכונה היכן לרכוש נכס ובמה להשקיע. כך למשל כדאי לבנות את מצב התעסוקה באזור, האם יש הגירה אל האזור או ממנו, האם במקום יש אסונות טבע רבים הפוקדים את המקום? עם איזו חברת נדל"ן אתם עובדים וממי רוכשים את הנכס? ועוד.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך