בעוד אופציות הנדל"ן בישראל הולכות ומצטמצמות (לפחות בנוגע לרכישת נדל"ן המניב תשואה טובה ומעלה) הרי שיזמים ישראלים רבים פונים לעבר השקעות נדל"ן בחו"ל. ישנן אינספור הזדמנויות השקעה מעבר לים והרבה מהן בהחלט נהדרות עבור היזם הישראלי. אפיק ההשקעה הפופולרי ביותר בשנים האחרונות עבור יזמי נדל"ן ישראלים הוא דווקא אמריקה. אם כבר אמריקה – אז ניו יורק בעיני רבים נחשבת למרכז התרבות האמריקאית ולאחת הערים המפורסמות והפופולריות ביותר בעולם שהביקוש בהן תמיד יגדל. גם אם לא דרכתם בניו יורק מעולם – היום ניתנת לכם אפשרות אפילו לרכוש נכס משלכם במדינה וליהנות מתשואה יפה.

האם לרכוש נכס לבד או בקבוצה?

מרבית האנשים מעדיפים לרכוש נכס אחד ובאופן עצמאי. כלומר שלא כחלק מקבוצה. כאשר תרכשו כמה נכסים ביחד עם קבוצת רכישה, אתם למעשה מפחיתים את הסיכונים שהנכס לא יניב לכם רווחים. תארו לכם שרכשתם דירה ויש צורך להשקיע בשיפוץ שלה, או שתתקשו למצוא לה שוכר כי באזור יש דירות להשכרה במחיר מוזל יותר או מכל סיבה אחרת. כאשר רוכשים כמה דירות באותו אזור, ביחד עם קבוצת רכישה, גם אם לא תמצאו שוכר לאחת הדירות או שיש בה תקלה מסוימת שיש לתקן – הרי שמדובר רק בחלק מהתשואה השנתית שנפגעת ולא בכל התשואה שלהם מהנכס. על כן הסיכון פוחת.

גורמי הסיכון בהשקעה מעבר לים:

  • לא מכירים את הנכס
  • לא מכירים את הסביבה
  • לא מכירים מה חושבים התושבים על האזור.
  • לא מכירים מספיק את חוקי המדינה, העיר והאזור בנוגע למיסוי.
  • ועוד..

דברים שכדאי לבדוק לפני רכישה:

רן הראל ומתן פרטמן, בעלי חברת RM להשקעות נדל"ן מדברים על כך שבאמצעות האינטרנט ניתן לבדוק פרטים רבים אודות הסביבה, העיקר והמדינה בה אתם רוצים לקנות נכס. הידע הזה עשוי להציל את כל הכסף שלכם ולסייע לכם בקבלת החלטה נכונה היכן לרכוש נכס ובמה להשקיע. כך למשל כדאי לבנות את מצב התעסוקה באזור, האם יש הגירה אל האזור או ממנו, האם במקום יש אסונות טבע רבים הפוקדים את המקום? עם איזו חברת נדל"ן אתם עובדים וממי רוכשים את הנכס? ועוד.

השקעות נדל"ן בחו"ל

להשקיע בשותפות מעבר לים- כך תעשו זאת נכון

בשנים האחרונות שוק ההשקעות האלטרנטיביות תופס תאוצה ומהווה נתח הולך וגדל מתיק ההשקעות כמעט של כל אחד. אחד הסגמנטים הנפוצים ביותר בקרב ההשקעות האלטרנטיביות הוא

להזדמנויות השקעה

*משקיע שנמנה עם המשקיעים המפורטים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך התשכ"ח - 1968

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה "הצעה לציבור" כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך"). משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בפרויקט יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע החברה אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי החברה בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. החברה, מנהליה ומי מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בפרויקט טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.