השקעת נדל"ן

השקעת נדל"ן למגורים במסלול הלוואה

למה בכלל מסלול ההשקעה הזה קיים?

בהשקעות בנדל"ן מימון הוא מקור רווח מרכזי ולכן כמעט בכל פרויקט גם אם הוא יזמי וגם אם מדובר ברכישת מבנה קיים נשתמש במימון בנקאי.

כאשר ניקח מימון מהבנק הבנק יתנה זאת בכך שהוא אינו יהיה היחיד שמסכן כסף (100% מימון) וירצה לראות שהמשקיע שם הון עצמי מסוים, בנוסף, הבנק יקבל שיעבוד ראשון על הנכס.

כדי לגייס את ההון העצמי להשקעה ניתן לבחור בשתי אפשרויות, להשקיע את הכסף או ללוות את הכסף מגוף נוסף מלבד הבנק, אותו גוף יקבל שיעבוד שני ולמעשה קדימות על פני המשקיעים אבל לא על פני הבנק שהוא המלווה העיקרי.

 

מה היתרונות במסלול ההלוואה?

  • תשואה שוטפת, לרוב מדובר על ריבית שמחולקת באופן קבוע.
  • בטחון ויציבות- ישנה קדימות על פני המשקיעים במסלול ההשקעה הרגיל והכסף שהשקיעו ולכן גם אם הפרויקט מאכזב ומניב פחות, המשקיעים במסלול ההלוואה הם האחרונים להיפגע. אף משקיע לא יקבל כסף לפני שהמלווה יקבל את הקרן והריבית המובטחים לו.

 

מה החסרונות במסלול ההלוואה?

  • כמו שלא נפגעים שהפרויקט מניב פחות לא נהנים גם שהפרויקט מצליח ומהאקזיט שבשאיפה יקרה.

למי המסלול הזה מתאים?

דבר ראשון המסלול הזה מתאים למי שמחפש ביטחון ויציבות מקסימלית (חשוב להגיד שכמו בכל השקעה גם כאן יש סיכון גם אם נמוך משמעותית מסוגי השקעה אחרים) בנוסף, המסלול הנ"ל מתאים למי שחשוב לו התזרים השוטף.

מה חשוב לבדוק?

כיוון שהמשקיעים במסלול הלוואה לא נהנים מהצלחת הפרויקט חשוב יותר שיתמקדו בעד כמה הם מוגנים, כלומר עד כמה צריך הפרויקט לא להצליח כדי שהם לא יקבלו את הקרן והריבית המובטחת להם (נקודת האיזון), לרוב כדאי לראות מה היחס בין ההון ששמים במסלול ההלוואה להון ששמים במסלול המשקיעים, יחס בריא הוא לרוב 2:1 כלומר על כל דולר שמושקע בהלוואה צריך להיות 2 דולר במסלול ההשקעה שמהווה שכבת ביטחון.

הדבר השני שחשוב לבדוק זה כיצד רשומה הבטוחה, האם ע"י שיעבוד שני על הנכס, שיעבוד על החברה של המשקיעים המחזיקה בנכס, רישום בטאבו וכד'.

השקעות נדל"ן בזנזיבר

השקעה במלון בוטיק במדינה מתפתחת

את האי זנזיבר כמעט כולם מכירים, גם אם רק דרך סרטים ותמונות. מעבר לעצי הקוקוס והחוף המזמין, תעשיית התיירות שוקקת ומלאת אפשרויות בדיוק כפי שמצופה

השקעות נדל"ן בזנזיבר

מומנטום הוא שם המשחק

תיירים בזנזיבר מחפשים מלונות יוקרתיים ומסמנים את השקעת הנדל"ן העכשווית על האי כשחושבים על זנזיבר העיניים בוהקות ומיד עולה תמונה של אי המוקף בים רגוע

להזדמנויות השקעה

ישראל

RM GROUP – השקעות נדל"ן בחו"ל 

רחוב מצדה 7, מגדל ב.ס.ר 4, קומה 15

בני ברק, 5126112

טל': 03-6577484

ארצות הברית

RM GROUP – Real Estate Investments

74 Warren St., New York

NY 10007

זנזיבר

RM GROUP – Real Estate Investments

P.O BOX 748

Stone Town city 

Zanzibar

הפרסום באתר זה מהווה הצגה כללית בלבד ואינו מהווה הצעה להשקעה או תחליף לייעוץ השקעות, לייעוץ מס, או לייעוץ משפטי. החברה, לרבות מנהליה, עובדיה, יועציה, חברות אחרות הקשורות בה והפועלים מטעמה (להלן: "החברה") אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות תשנ"ה – 1985, וכל מידע פרסומי שנמסר וכל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה לא יהווה יעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים ובהתאם לחוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות"). לאור האמור, התוכנית העסקית, ההערכות לגבי התשואות ופרטי ההשקעה המלאים ותנאיה ייחשפו במסגרת הליך של בדיקה, מיון ומשא ומתן פרטני ל-35 משקיעים בלבד.

המידע המוצג באתר ואשר יוצג למשקיעים, לרבות כל מספר ותיאור, הינו מידע אשר בחלקו צופה פני עתיד ומבוסס, בין היתר, על הערכות החברה, ומשקף, להבנתה, את הנתונים המתבססים על מצב השוק היום ואשר יכולים להשתנות במהלך תקופת ההשקעה. לפיכך, אין באמור באתר, בפרסומי החברה ופעולותיה משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות או הבטחה של החברה שלמשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור כלשהו ו/או הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד החברה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה. על המשקיעים לבצע בדיקה מעמיקה של הנתונים ושל השוק וכן להתאים את פרופיל ההשקעה לצרכיהם האישיים. כמו כן, על המשקיעים לבחון בעצמם ובאמצעות יועצים מטעמם טרם קבלת החלטת השקעה את ההשקעה ותנאיה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה, לרבות סוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

תודה על פנייתך